Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to pl translation catalogue (1810 entries)

en:  (Opens in new window)
pl: (Otwiera się w nowym oknie)

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
pl: %s nie jest aktywny. Możesz go włączyć za pomocą "modułu aktywacji Jetpacka %s"

en: %(number)s View | %(number)s Views
pl[0]: %(number) wyświetlenie
pl[1]: %(number) wyświetlenia
pl[2]: %(number) wyświetleń

en: %1$s %2$s Views
pl: %1$s %2$s Wyświetleń

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
pl: %1$s (%2$s) może zainteresuje Cię ten wpis:

en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %1$s must be %2$s.
pl: %1$s musi być %2$s.

en: %1$s must be one of %2$s
pl: %1$s musi być jedną/ym z %2$s

en: %1$s on %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %1$s visible and hidden items must be a list of %2$s.
pl: %1$s widoczne i ukryte pozycje muszą być listą %2$s.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
pl: Wyłącz %l

en: %s (Required)
pl: %s (Wymagane)

en: %s Back
pl: %s Cofnij

en: %s Error
pl: %s Błąd

en: %s Get help unlocking your site
pl: %s Uzyskaj pomoc dotyczącą odblokowania witryny.

en: %s could not be activated.
pl: %s nie może być aktywowany.

en: %s has already been whitelisted
pl: %s został już dodany do białej listy

en: %s has been activated.
pl: %s został/a włączona/y.

en: %s has been deactivated.
pl: %s został dezaktywowany.

en: %s has been whitelisted.
pl: %s został dodany do białej listy.

en: %s is not a registered custom sharing service.
pl: %s nie jest zarejestrowanym własnym serwisem do udostępniania.

en: %s is not a valid command.
pl: %s nie jest poprawnym poleceniem.

en: %s is not a valid module.
pl: %s nie jest prawidłowym modułem.

en: %s is not a valid role.
pl: %s nie jest poprawna rola użytkownika.

en: %s is required
pl: Wypełnienie pola "%s" jest wymagane.

en: %s must be a Twitter username.
pl: %s musi być nazwą użytkownika Twittera.

en: %s must be a list of valid modules
pl: %s musi być listą prawidłowych modułów

en: %s must be a positive integer.
pl: %s musi być dodatnią liczą całkowitą

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
pl: %s musi być frazą z prefiksem 'custom-' i za tym numeryczny identyfikator (ID).

en: %s must be a string.
pl: %s musi być ciągiem tekstowym.

en: %s must be an alphanumeric string or a verification tag.
pl: %s musi być ciągiem znaków alfanumerycznych lub tagiem weryfikacyjnym.

en: %s must be an alphanumeric string.
pl: %s musi być  alfanumerycznym ciągiem znaków.

en: %s must be an array
pl: %s musi być tabelą/tablicą

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
pl: %s musi być tabelą/tablicą z nazwą do udostępniania, url i ikoną.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
pl: %s musi być tabelą z widocznymi i ukrytymi pozycjami.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
pl: %s musi być prawda albo fałsz, 0 albo 1.

en: %s needs sharing name, url and icon.
pl: %s potrzebuje nazwy do udostępniania, url i ikony.

en: %s not recognized
pl: %s nie rozpoznane

en: %s option reset
pl: %s opcje zresetowane

en: %s plugin need updating. | %s plugins need updating.
pl[0]: %s wtyczka wymaga aktualizacji.
pl[1]: %s wtyczki wymagają aktualizacji.
pl[2]: %s wtyczek wymaga aktualizacji.

en: %s requires a valid email address
pl: %s wymaga poprawnego adresu e-mail

en: %s requires at least one selection
pl: %s wymaga co najmniej jednego wyboru

en: %s username:
pl: Nazwa użytkownika w sieci %s:

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzednie

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: (Only administrators will see this message.)
pl: (Tylko administratorzy widzą ten komunikat.)

en: (Only admins can see this message)
pl: (Tylko administratorzy mogą zobaczyć tę wiadomość)

en: (modified %s ago)
pl: (zmieniony %s temu)

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: (required)
pl: (wymagane)

en: 10 community members
pl: 10 członków społeczności

en: 13Gb of high-speed video hosting
pl: Hosting wideo o szybkości 13Gb

en: 404 error page
pl: strona błędu 404

en: 50 community members
pl: 50 członków społeczności

en: < Clear Filters
pl: < Usuń filtry

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
pl: <a class="button-primary" href="%s">Aktywuj teraz</a>

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
pl: <a class="button-primary" href="%s">Włącz teraz</a> lub <a href="%s" >wróć do poprzedniej strony</a>.

en: <b>%</b> Replies
pl: <b>%</b> Odpowiedzi

en: <b>1</b> Reply
pl: <b>1</b> Odpowiedź

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
pl: <code>%s</code> tagi HTML zostały usunięte ponieważ nie są dozwolone

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
pl: <p>Twój adres IP <code>%2$s</code> został oznaczony jako potencjalnie naruszający bezpieczeństwo. Możesz odblokować swój login wysyłając sobie specjalny link przez e-mail. <a href="%3$s"> Czytaj więcej </a></p>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dzień temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dni temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dni temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dzień pozostał.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dni pozostało.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dni pozostało.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godzina temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godziny temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godzin temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godzina pozostała.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godziny pozostały.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godzin pozostało.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuty temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minut temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta pozostała.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuty pozostały.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minut pozostało.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiąc temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiące temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiący temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiąc pozostał.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiące pozostały.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">miesiący pozostało.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundę temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundy temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekund temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunda pozostała.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundy pozostały.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekund pozostało.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years ago.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">rok temu.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">lata temu.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">lat temu.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
pl[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">rok pozostał.</span>
pl[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">lata pozostały.</span>
pl[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">lat pozostało.</span>

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
pl: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Starsze

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
pl: <strong>%s</strong> nie jest dozwolony na osadzonej witrynie.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
pl: Konto WordPress.com jest wymagane dla dostępu do tej witryny. Kliknij przycisk poniżej aby się zalogować albo utwórz darmowe konto WordPress.com.

[ctx: A caption for a button to cancel disconnection.]
en: Stay connected
pl: Pozostań połączony

[ctx: A caption for a button to disconnect.]
en: Disconnect
pl: Odłącz

[ctx: A caption for a button to upgrade an existing paid feature to a higher tier.]
en: Upgrade
pl: Przejdź na wyższy plan

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: FIX
pl: NAPRAW

[ctx: A caption for a small button to fix security issues.]
en: Threats
pl: Zagrożenia

en: A connection problem with WordPress.com.
pl: Problem z połączeniem z WordPress.com

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
pl: Kilka chwytliwych słów, które skłonią twoich czytelników do komentowania

en: A few catchy words to motivate your readers to comment.
pl: Kilka chwytliwych słów, które zmotywują twoich czytelników do komentowania.

[ctx: A header for a preview area in the configuration screen.]
en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
pl: Opis

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
pl: Udostępnianie

[ctx: A heading for a block of related posts.]
en: Related
pl: Powiązane

en: A known issue.
pl: Znany problem.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
pl: Nowy komentarz do wpisu: ""%s" czeka na zaakceptowanie

en: A non-empty nonce must be supplied.
pl: Musi zostać dostarczony.niepusty znacznik nonce.

en: A post or page is updated
pl: Wpis lub strona zaktualizowane

en: A problem with your XMLRPC file.
pl: Problem z twoim plikiem XMLRPC.

en: A theme conflict.
pl: Konflikt motywu.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
pl: WIdget w pasku bocznym pozwala odwiedzającym twoją stronę subskrybować powiadomienie o każdej nowej treści. Odwiedzający mogą również zapisać się na listę powiadomień o komentarzach do wpisów aby uczestniczyć w konwersacji.

en: ACTIVE
pl: WŁĄCZ

en: Access the full list of Jetpack modules available on your site.
pl: Zdobądź dostęp do wszystkich modułów Jetpack dostępnych na twojej witrynie.

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Account URL
pl: URL Konta

en: Action cancelled. Have a question?
pl: Akcja anulowana. Masz jakieś pytania?

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate Ads
pl: Aktywacja reklam

en: Activate Akismet
pl: Włącz Akismeta

en: Activate Google Analytics
pl: Włącz Google Analytics

en: Activate Protect
pl: Aktywuj ochronę

en: Activate SEO Tools
pl: Włącz narzędzia SEO

en: Activate Search
pl: Włącz wyszukiwanie

en: Activate Site Stats
pl: Aktywuj statystyki strony

en: Activate Video Hosting
pl: Aktywuj Hosting Wideo

en: Activate recommended features
pl: Włącz rekomendowane funkcje

en: Active
pl: Aktywne

en: Activity
pl: Aktywność

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Contact Form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: Add Jetpack Search Widget
pl: Dodaj Widżet Szukaj (Jetpack)

en: Add Many Items
pl: Dodaj wiele elementów

en: Add Menu Item
pl: Dodaj element menu

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Project
pl: Dodaj nowy projekt

en: Add New Project Tag
pl: Dodaj nowy tag projektu

en: Add New Project Type
pl: Dodaj nowy typ projektu

en: Add Phrase to be ignored
pl: Dodaj frazę do listy ignorowanych

en: Add Search (Jetpack) Widget
pl: Dodaj Widżet Szukaj (Jetpack)

en: Add a Simple Payments Button as a Widget.
pl: Dodaj przycisk prostych płatności jako widżet.

en: Add a filter
pl: Dodaj filtr

en: Add a new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Add a new service
pl: Dodaj usługę

en: Add a phrase
pl: Dodaj frazę

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
pl: Dodaj formularz, pozwalający na subskrypcję twojego blogu przez e-mail.

en: Add an icon
pl: Dodaj ikonę

en: Add another option
pl: Dodaj inną opcję

en: Add contact form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Add faster, more advanced searching to your site with Jetpack Professional.
pl: Dodaj szybsze i bardziej zaawansowane wyszukiwanie do swojej witryny za pomocą Jetpack Professional.

en: Add logo
pl: Dodaj logo

en: Add new option...
pl: Dodaj nową opcję...

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: Add sharing buttons to your posts
pl: Dodaj przyciski udostępniania do Twoich wpisów

en: Add social-media icons to your site.
pl: Dodaj ikony mediów społecznościowych do Twojej strony.

en: Add the Search (Jetpack) widget to your sidebar
pl: Dodaj widżet Szukaj (Jetpack) do swojego paska bocznego

en: Add this form to my post
pl: Dodaj ten formularz do mojego wpisu

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
pl: Dodaj lub usuń kod CSS twojego motywu włączając style dla urządzeń mobilnych, LESS i SaSS. Dostępne kolorowanie składni, automatyczne wcięcia oraz szybka weryfikacja kodu CSS.

en: Add to section:
pl: Dodaj do sekcji:

en: Add to whitelist
pl: Dodaj do białej listy

en: Add-on
pl: Dodatki

en: Adding filters requires JavaScript!
pl: Dodanie filtrów wymaga JavaScriptu!

en: Additional ad placements
pl: Umiejscowienie dodatkowej reklamy

en: Additional data:
pl: Dodatkowe dane:

en: Address:
pl: Adres:

en: Admin bar
pl: Pasek administratora

en: Ads
pl: Reklamy

[ctx: Ads header]
en: Ads
pl: Reklamy

en: Advertisements
pl: Reklamy

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
pl: Aksimet pomaga zachować twojego bloga wolnym od spamu!

en: Akismet is not installed or active
pl: Wtyczka Akismet nie jest zainstalowana lub jest nieaktywna

en: Akismet user status doesn't allow to update the key
pl: Status użytkownika wtyczki Akismet nie pozwala na zaktualizowanie klucza

en: All
pl: Wszystkie

en: All Comics
pl: Wszystkie komiksy

en: All Projects
pl: Wszystkie projekty

en: All Testimonials
pl: Wszystkie referencje

en: All author pages
pl: Wszystkie strony autorów

en: All category pages
pl: Wszystkie strony kategorii

en: All current and future campaigns
pl: Wszystkie bieżące i przyszłe kampanie

en: All date archives
pl: Wszystkie daty archiwów

en: All modules activated!
pl: Wszystkie moduły aktywowane!

en: All modules activated.
pl: Wszystkie moduły aktywowane.

en: All modules deactivated!
pl: Wszystkie moduły wyłączone!

en: All pages
pl: Wszystkie strony

en: All plugins are up-to-date. Awesome work!
pl: Wszystkie wtyczki są aktualne. Świetna robota!

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
pl: Wszystkie wtyczki są zaktualizowane. Tak trzymaj!

en: All posts
pl: Wszystkie wpisy

en: All tag pages
pl: Wszystkie tagi stron

en: All taxonomy pages
pl: Wszystkie strony taksonomii

en: All-time comments
pl: Łącznie komentarzy

en: All-time views
pl: Łącznie wyświetleń

en: Allow people to buy more than one item at a time.
pl: Pozwól ludziom kupować więcej niż jeden przedmiot naraz.

en: Allow readers to show their appreciation of your posts by adding a like button to your content
pl: Pozwól swoim czytelnikom docenić twoje posty poprzez dodanie przycisku polubienia do twoich treści

en: Allow visitors to use their WordPress.com, Twitter, or Facebook accounts when commenting on
    		your site. Jetpack will match your site's color scheme automatically (but you can adjust that).
pl: Zezwól odwiedzającym na używanie konta WordPress.com, Twiitera lub Facebooka podczas komentowania twoich wpisów/stron. Jetpack ustawi automatycznie kolory twojego (ale możesz je samodzielnie ustawić).

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
pl: Pozwala pokazać odwiedzającym okienko z formularzem zapisania się na newsletter.

en: Allows readers to subscribe to your posts or comments, and receive notifications of new content by email.
pl: Zezwól czytelnikom na subskrypcję wpisów lub komentarzy, aby mogli otrzymywać na e-mail powiadomienia o nowych treściach.

en: Allows you to publish new posts by sending an email to a special address.
pl: Pozwala Ci publikować nowe wpisy przez wysłanie e-maila na specjalny adres.

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
pl: Pokazuj otagowane wpisy również poza obszarem Wyróźnionych Treści.

en: Alternate text:
pl: Tekst alternatywny:

en: An API key is needed for Protect.
pl: Klucz API jest potrzebny dla Ochrony

en: An Automattic Airline
pl: Automatic

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
pl: Administrator tego bloga musi skonfigurować połączenie Jetpacka.

en: An error has been encountered.
pl: Został napotkany błąd

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia Twojej nowej usługi udostępniania - sprawdź czy podałeś poprawne dane.

en: An error occurred while downloading blog information
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania informacji na blogu

en: An error occurred. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An incompatible plugin.
pl: Niekompatybilna wtyczka.

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
pl: Wszelkie automatyczne aktualizacje zostały celowo wyłączane przez administratora witryny.

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono żadnych elementów w wybranym archiwum. Być może wyszukiwanie pomoże odnaleźć pokrewny wpis.

en: Approve it: %s
pl: Zaakceptuj: %s

en: Archive page
pl: Strona archiwum

en: Archives
pl: Archiwa

en: Are you sure you want to delete this item? It will be disabled and removed from all locations where it currently appears.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element? Zostanie on wyłączony i usunięty ze wszystkich lokalizacji, w których obecnie się pojawia.

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving?  Any changes you have made will be lost.
pl: Czy jesteś pewna/ien że chcesz opuścić formularz edycji bez jego zapisania? Utracisz wszystkie zamiany, które zostały wprowadzone\.

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
pl: Czy na pewno chcesz zatrzymać Publikowanie wpisów w tym połączeniu?

en: Are you sure you'd like to stop editing this form without saving your changes?
pl: Cza na pewno chcesz zakończyć edycję formularza bez zapisania zmian?

en: Artist
pl: Artysta

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: At A Glance
pl: W skrócie

en: Attachment Page
pl: Strona załącznika

en: Author Bio
pl: Info o autorze

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
pl: Autor: %1$s (adres IP: %2$s, %3$s)

en: Authorized %d and activated default modules.
pl: Autoryzowano %d i włączono domyślne moduły.

en: Authorized %d.
pl: Autoryzowano %d.

en: Authors
pl: Autorzy

en: Automated backups, one-click restores, spam filtering, and malware scanning.
pl: Automatyczna kopia zapasowa, przywracanie za pomocą jednego kliknięcia, filtrowanie spamu oraz skanowanie w poszukiwaniu malware.

en: Automatic Language Detection
pl: Automatyczne wykrywanie języka

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
pl: Automatycznie tworzy dwa pliki map strony, które zawierają listy wpisów i stron twojego serwisu/bloga. To ułatwia wyszukiwarkom internetowym (takim jak Google) dodawanie twoich stron/wpisów do wyników wyszukiwania.

en: Automatically optimize your site for mobile. Jetpack's mobile theme uses the header image,
    		background, and widgets from your current theme. Post format support means your photos and galleries
    		will also look fantastic.
pl: Automatycznie optymalizuj stronę dla urządzeń mobilnych. Motyw mobilny Jetacka używa obrazek nagłówka, tło strony i widgety z twojego motywu. We wpisach widoczne będą twoje obrazki i galerie, będą wyglądały fantastycznie.

en: Automatically proofread content when:
pl: Automatycznie koryguj zawartość gdy:

en: Automatically share and promote newly published posts to Facebook, Twitter, Tumblr, Google+,
    		and LinkedIn. You can add connections for yourself or for all users on your site.
pl: Umieść automatycznie i promuj nowe wpisy na Facebooku, Twitterze, Tumblr, Google+ i Linkedin. Możesz dodać połączenie do swojego użytkownika lub wszystkich zarejestrowanych użytkowników twojej witryny.

en: Automatically share your posts to social networks
pl: Automatycznie przekazuj wpisy na portale społecznościowe

en: Automattic's Privacy Policy
pl: Polityka prywatności Automatic

en: Autoplay video on page load
pl: Automatyczne odtwarzanie filmów po załadowaniu strony

en: Available Services
pl: Dostępne usługi

en: Avatar Size (px):
pl: Rozmiar Awatara (piksele):

en: Back to Plan Setup
pl: Wróć do ustawień planu

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Backup and restore
pl: Kopia zapasowa i przywracanie

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Banner at the top of my site
pl: Baner w nagłówku strony

en: Banner text
pl: Tekst baneru

en: Best overall day
pl: Najlepszy dzień dotychczas

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
pl: Duża aktualizacja iPhona/iPada jest teraz dostępna

en: Black
pl: Czarny

en: Blog Archives
pl: Archiwa blogu

en: Blog Display
pl: Wyświetlanie bloga

en: Blog ID.
pl: ID bloga.

en: Blog Posts
pl: Wpisy

en: Blog Stats
pl: Statystyki bloga

en: Blog Subscriptions
pl: Subskrypcja strony

en: Blog URL:
pl: URL blogu:

en: Blog follow email text
pl: Subskrybuj stronę e-mailem - tekst

en: Blue
pl: Niebieski

en: Border Color (hex):
pl: Kolor Obramowania (hex):

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
pl: Sprowadź moc chmury WordPress.com do własnego bloga WordPress. Jetpack pozwoli ci na połączenie własnego bloga z kontem na WordPress.com aby móc korzystać z jego zaawansowanych funkcji, zwykle dostępnych tylko dla użytkowników WordPress.com.

en: Browse Themes
pl: Przeglądaj motywy

en: Brute force attack protection and downtime monitoring
pl: Ochrona przed atakami "brute force" i monitoring przerw w działaniu

en: Button Style
pl: Styl przycisku

[ctx: Button caption]
en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

[ctx: Button caption]
en: Saving…
pl: Zapisuję...

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
pl: Dodaj

en: Button style
pl: Styl przycisku

en: Button text
pl: Tekst na przycisku

en: CSS Revisions
pl: Rewizje CSS

en: CSS Stylesheet Editor
pl: Edytor stylów CSS

en: Camera
pl: Aparat

en: Can I add more fields?
pl: Czy mogę dodać więcej pól?

en: Can I send a notification to more than one person?
pl: Czy mogę wysłać powiadomienia do więcej niż jednej osoby?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel reply
pl: Anuluj pisanie odpowiedzi

en: Cannot load blog information at this time.
pl: W tym momencie nie można pobrać informacji o blogu.

en: Cannot load blog posts at this time.
pl: W tym momencie nie można pobrać informacji o wpisach.

en: Cannot parse URL %s
pl: Nie można sprawdzić adresu URL %s

en: Caption
pl: Podpis

[ctx: Caption for a button to purchase a paid feature.]
en: Upgrade
pl: Ulepsz

[ctx: Caption for a button to purchase a pro plan.]
en: Upgrade
pl: Ulepsz

[ctx: Caption for a button to set up a feature.]
en: Set up
pl: Skonfiguruj

en: Caption:
pl: Etykieta:

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Category
pl: kategoria

en: Caution:
pl: Uwaga:

en: Center
pl: Środek

en: Change logo
pl: Zmień logo

en: Chart stats by
pl: Pokazuj statystyki wg

en: Cheatin' uh?
pl: Oszukujesz?

en: Check for Spam
pl: Sprawdź \SPAM

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Checking
pl: Sprawdzanie

en: Checking key…
pl: Sprawdzam klucz...

en: Checking site status…
pl: Sprawdzanie statusu witryny...

en: Checking status for %s
pl: Sprawdzanie statusu dla %s

en: Checking your spam protection…
pl: Sprawdzanie ochrony antyspamowej...

en: Choose Images
pl: Wybierz zdjęcia

en: Choose a field:
pl: Wybierz pole:

en: Choose a taxonomy:
pl: Wybierz taksonomię:

en: Choose an interval:
pl: Wybierz interwał:

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
pl: Wybierz pełny wpis lub zajawkę dla bloga i stron archiwów.

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz spośród najpopularniejszych tagów

en: Choose logo
pl: Wybierz logo

en: Choosing a design for your site is essential. It defines your brand, your layout, and your visitors’ reading experience
pl: Wybór projektu witryny jest niezbędny. Określa on markę, układ i wrażenia odwiedzających czytelników

en: Choosing a design for your site is essential. It defines your brand, your layout, and your visitors’ reading experience.
pl: Wybór projektu witryny jest niezbędny. Określa on markę, układ i wrażenia odwiedzających czytelników .

en: Circles
pl: Kręgi

en: Cleared all whitelisted IPs
pl: Wyczyść listę zaufanych adresów IP

en: Click "Set Up" to finish installation.
pl: Kliknij "Skonfiguruj Jetpacka", aby zakończyć instalację.

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Click here for more information
pl: Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji

en: Click to Press This!
pl: Kliknij, aby to opublikować!

en: Click to autoplay the presentation!
pl: Kliknij aby włączyć wyświetlanie prezentacji!

en: Click to email this to a friend
pl: Kliknij, aby wysłać to do znajomego przez e-mail

en: Click to print
pl: Kliknij by wydrukować

en: Click to share on %s
pl: Udostępnij na %s

en: Click to share on Facebook
pl: Kliknij, aby udostępnić na Facebooku

en: Click to share on Google+
pl: Kliknij, aby udostępnić na Google+

en: Click to share on LinkedIn
pl: Kliknij, aby udostępnić na LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
pl: Udostępniej na Pinterest

en: Click to share on Pocket
pl: Kliknij by udostępnić w serwisie Pocket

en: Click to share on Reddit
pl: Kliknij aby podzielić się na Reddit

en: Click to share on Skype
pl: Udostępnij na Skype

en: Click to share on Tumblr
pl: Udostępnij na Tumblr

en: Click to share on Twitter
pl: Udostępnij na Twitterze

en: Click to share on WhatsApp
pl: Kliknij, aby udostępnić na WhatsApp

en: Click to view detailed stats.
pl: Kliknij aby zobaczyć szczegółowe statystyki.

en: Click to view slideshow.
pl: Kliknij, aby zobaczyć pokaz slajdów.

en: Close
pl: Zamknij

en: Close and accept
pl: Zamknij i zaakceptuj

en: Code: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>
pl: Kod: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Color scheme
pl: Schemat kolorów

en: Color scheme.
pl: Schemat kolorów.

en: Comics list
pl: Lista komiksów

en: Comics list navigation
pl: Nawigacja listy komiksów

en: Comment
pl: komentarz

en: Comment Form
pl: Formularz komentarzy

en: Comment cache problem?
pl: Problem z pamięcią podręczną komentarza?

en: Comment follow email text
pl: Subskrybuj komentarze e-mailem - tekst

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: Comment not found
pl: Komentarz nie znaleziony

en: Comment: %s
pl: Komentarz: %s

en: Commenting as %s
pl: Komentowanie jako %s

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments are not allowed.
pl: Komentarze są niedozwolone.

en: Comments headline
pl: Nagłówek komentarzy

en: Comments on this post are closed.
pl: Komentarze do tego wpisu są zamknięte.

en: Community
pl: Społeczność

en: Compare All Plans
pl: Porównaj wszystkie plany

en: Compare Plans
pl: Porównaj plany

en: Compare paid plans
pl: Porównaj płatne plany

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Configure Akismet
pl: Konfiguruj wtyczkę Akismet

en: Configure Google Analytics
pl: Konfiguruj Google Analytics

en: Configure Google Analytics settings.
pl: Konfiguruj ustawienia Google Analytics.

en: Configure Site SEO
pl: Konfiguruj SEO witryny

en: Configure VaultPress
pl: Konfiguruj VaultPress

en: Configure your Google Analytics settings
pl: Konfiguruj ustawienia Google Analytics

en: Configure your SEO settings
pl: Konfiguruj ustawienia SEO

en: Configure your Security Scans
pl: Konfiguruj swoje skanowanie bezpieczeństwa

en: Configure your notification settings
pl: Skonfiguruj ustawienia powiadomień

en: Configure your sharing buttons
pl: Konfiguruj przyciski udostępniania

en: Confirm each new phrase you add by pressing enter.
pl: Potwierdź każdą nowo dodaną frazę naciskając enter.

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect to WordPress.com
pl: Połącz z WordPress.com

en: Connect your account to WordPress.com to view more stats
pl: Podłącz swoje konto WordPress.com i zobacz więcej statystyk

en: Connect your account to get the most out of Jetpack
pl: Połącz swoje konto, aby jak najlepiej wykorzystać Jetpacka

en: Connect your social media accounts
pl: Połącz swoje konta mediów społecznościowych

en: Connect your user account to WordPress.com to use this feature
pl: Połącz swoje konto WordPress.com aby używać funkcji

en: Connected
pl: Połączony

en: Connected as {{span}}%(username)s{{/span}}
pl: Połączony jako {{span}}%(username)s{{/span}}

en: Connecting...
pl: Łączenie&hellip;

en: Connections
pl: Połączenia

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Form URL:
pl: Adres URL formularza kontaktowego:

en: Contact form fields
pl: Pola formularza kontaktowego

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Content Options
pl: Opcje treści

en: Continue &rarr;
pl: Kontynuuj &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
pl: Czytaj dalej<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Convert to Post
pl: Konwertuj na Post

en: Cookie Policy
pl: Polityka ciasteczek

en: Cookies & Consents Banner
pl: Baner informujący o ciasteczkach i RODO.

en: Copied!
pl: Skopiowane!

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Could not check updates for plugins on this site.
pl: Nie można sprawdzić czy wtyczki na tej stronie są zaktualizowane.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
pl: Licz odsłony zarejestrowanych użytkowników gdy są zalogowani.

en: Create Post by Email address
pl: Utwórz wpis przez e-mail

en: Create Share Button
pl: Utwórz przycisk "Udostępnij"

en: Create Your Site
pl: Stwórz swoją witrynę

en: Create address
pl: Utwórz adres

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
pl: Utwórz prosty formularz kontaktu bez potrzeby pisania kodu. Możesz mieć wiele formularzy, a kiedy użytkownik wyśle dane za pomocą formularza zostaniesz bezpośrednio powiadomiony za pomocą e-maila. Jeśli wtyczka Akismet jest włączona, przesyłane dane będą automatycznie filtrowane wyłapując spam.

en: Cron will run at: %s GMT
pl: Cron zostanie uruchomiony o: %s GMT

en: Currently Reading
pl: Właśnie czytam

en: Custom
pl: Własny

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom CSS Stylesheet
pl: Własny arkusz stylów CSS

en: Custom Email Address
pl: Niestandardowy adres e-mail

en: Custom Message:
pl: Własna treść wiadomości:

en: Custom URL:
pl: Własny adres URL:

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Custom sharing services added by user.
pl: Dodatkowa usługa udostępniania dodana przez użytkownika.

en: Custom:
pl: Własny:

en: Customer Name
pl: Nazwa klienta

en: Customer Testimonials
pl: Opinie klientów

en: Customers on paid plans also benefit from unlimited backups of your entire site, spam protection, malware scanning, and automated fixes.
pl: Klienci korzystający z płatnych planów korzystają również z nieograniczonej liczby kopii zapasowych całej witryny, ochrony przed spamem, skanowania złośliwego oprogramowania i zautomatyzowanych poprawek.

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize Search Widget
pl: Dostosuj widget wyszukiwania

en: DOWN
pl: W dół

en: Daily Archives: %s
pl: Archiwum dnia: %s

en: Daily archives
pl: Archiwum dzienne

en: Daily, automated backups (unlimited storage)
pl: Codzienne, automatyczne kopie zapasowe (bez limitu pojemności)

en: Daily, automated malware scanning
pl: Codzienne, automatyczne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

en: Daily, automated malware scanning with automated resolution
pl: Codzienne, automatyczne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, z automatycznym rozwiązaniem problemów

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dashboard
pl: Kokpit

[ctx: Dashboard widget header]
en: Account connection
pl: Połączone konto

[ctx: Dashboard widget header]
en: Site connection
pl: Połączenia witryny

en: Date
pl: Data

en: Day
pl: Dzień

en: Days
pl: Dni

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Debug Info
pl: Debug INFO

en: Debugging Center
pl: Centrum debugowania

en: Default
pl: Domyślny

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
pl: Nowe pole

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
pl: Pierwsza opcja

en: Default sort order:
pl: Domyślny sposób sortowania:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Field
pl: Usuń pole

en: Delete Option
pl: Usuń opcję

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete Post by Email address
pl: Usuń wpis przez e-mail

en: Delete Product
pl: Usuń produkt

en: Delete custom sharing service.
pl: Usuń dodatkową usługę dzielenia się.

en: Delete it: %s
pl: Usuń: %s

en: Delete this item permanently
pl: Usuń ten element na zawsze

en: Deleted option: %s
pl: Opcja %s usunięta.

en: Description
pl: Opis

en: Design the perfect website
pl: Zaprojektuj swoją idealną stronę

en: Detailed information
pl: Szczegółowe informacje

en: Detailed stats and traffic tools to help your site grow
pl: Szczegółowe statystyki i narzędzia ruchu pozwalające rozwijać się twojej witrynie

en: Disable CSS and JS
pl: Wyłącz CSS i JS

en: Disable Post By Email
pl: Włącz pisanie wpisów przez e-mail

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disconnect Jetpack
pl: Odłącz Jetpacka

en: Disconnecting Jetpack
pl: Odłączenie Jetpacka

en: Discover
pl: Odkrywaj

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć to powiadomienie

en: Dismiss this notice.
pl: Zamknij to ostrzeżenie.

en: Display Header Text
pl: Wyświetl tekst w nagłówku

en: Display WordPress Posts
pl: Wyświetlaj wpisy WordPress

en: Display a banner for EU Cookie Law and GDPR compliance.
pl: Wyświetl baner informujący o ciasteczkach i RODO.

en: Display a countdown to a certain date.
pl: Wyświetl odliczanie do określonej daty.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
pl: Wyświetlanie swojej lokalizacji, godziny i informacji kontaktowych.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
pl: Wyświetl mini wersję profilu Gravatara

en: Display a photo gallery or slideshow
pl: Wyświetl galerię lub pokaz slajdów

en: Display ads below posts on
pl: Wyświetl reklamy poniżej wpisów na

en: Display ads on archive pages?
pl: Wyświetlać reklamy na stronach archiwów?

en: Display ads on pages?
pl: Wyświetlać reklamy na stronach?

en: Display ads on posts?
pl: Wyświetlać reklamy we wpisach?

en: Display ads on the front page?
pl: Wyświetlać reklamy na stronie startowej (front page)?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
pl: Wyświetl wszystkich autorów (nawet tych, którzy jeszcze nic nie napisali)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
pl: Wyświetlaj wszystkie obrazki galerii w estetycznej mozaice.

en: Display an ad unit at the top of each page.
pl: Wyświetl reklamę na górze każdej strony.

en: Display an ad unit at the top of your site.
pl: Wyświetl reklamę na górze witryny.

en: Display an image in your sidebar
pl: Wyświetl obrazek w pasku bocznym

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
pl: Wyświetl oficjalny widget Twitter Embedded Timeline.

en: Display as:
pl: Wyświetlaj jako:

en: Display author
pl: Wyświetl autora

en: Display categories
pl: Wyświetl kategorie

en: Display date
pl: Wyświetl datę

en: Display featured images
pl: Wyświetl obrazki wyróżniające

en: Display members of your site's community.
pl: Pokaż członków społeczności twojej witryny.

en: Display on blog and archives
pl: Wyświetlaj na blogu i na stronach archiwów

en: Display on pages
pl: Wyświetlaj na stronach

en: Display on single posts
pl: Wyświetl pojedynczy wpis

en: Display second ad below post?
pl: Wyświetlić drugą reklamę pod wpisem?

en: Display tags
pl: Wyświetl tagi

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
pl: Wyświetl nadchodzące wydarzenia z feeda iCalendar.

en: Display your books from Goodreads
pl: Wyświetl swoje książki z Goodreads

en: Display your recent Flickr photos.
pl: Wyświetl swoje ostatnie zdjęcia z Flickr.

en: Do I need to fill this out?
pl: Czy muszę to wypełnić?

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
pl: Nie pokazuj taga w szczegółach wpisu i chmurze tagów.

en: Do not track.
pl: Nie śledź.

en: Domains
pl: Domeny

en: Don&#8217;t send this to subscribers
pl: Nie wysyłaj tego do subskrybentów

en: Don't display a badge (just the campaign)
pl: Nie pokazuj odznaki (tylko kampanię)

en: Don't show the Reblog button on posts
pl: Nie pokazuj przycisku Reblog we wpisach

en: Download
pl: Pobierz

en: Download the free apps
pl: Pobierz darmowe aplikacje

en: Downtime monitoring
pl: Monitoring przerw w działaniu

en: Drag and drop available services here.
pl: Przeciągnij i upuść tutaj dostępne usługi.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
pl: Przeciągnij i upuść w polu poniżej usługi, które chcesz włączyć.

en: Drop down
pl: Upuść

en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads (powered by WordAds).
pl: Zwiększ swoje zarobki zezwalając Jetpackowi na wyświetlanie wysokiej jakości reklam (wspierane przez WordAds).

en: Easily and safely embed media from YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud, and more. Just enter the appropriate shortcode directly into the
    		editor and click “Publish.”
pl: Łatwo i bezpiecznie umieszczaj media z YouTube'a, Facebooka, Flickra, Vimeo, Instagrama, Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud i wielu więcej. Po prostu wpisz odpowiedni [shortcode] do edytora i kliknij "Opublikuj".

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit CSS
pl: Edytuj CSS

en: Edit Menu Item
pl: Edytuj ten element menu

en: Edit Menu Section
pl: Edytuj sekcję Menu

en: Edit Project
pl: Edytuj projekt

en: Edit Project Type
pl: Edytuj typ projektu

en: Edit Selected
pl: Edytuj wybrany

en: Edit Selection...
pl: Edycja wybranego...

en: Edit Your Profile
pl: Edytuj swój profil

en: Edit this new field
pl: Edytuj ten nowy obszar

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Address:
pl: Adres email:

en: Email check failed, please try again
pl: Błąd sprawdzania e-mail, proszę spróbować ponownie

en: Email me whenever
pl: Wyślij mi e-maila za każdym razem, kiedy

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email settings
pl: Ustawienia poczty

en: Email: %s
pl: E-mail: %s

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
pl: E-maile będą wysyłane do %s (<a href="%s">Edytuj</a>)

en: Empty Spam
pl: Usuń cały spam

en: Enable Markdown use for comments.
pl: Zezwalaj na używanie składni Markdown w komentarzach.

en: Enable Post By Email
pl: Włącz pisanie wpisów przez e-mail

en: Enable ads and display an ad below each post
pl: Włącz reklamy i wyświetlaj je poniżej każdego wpisu

en: Enable carousel
pl: Włącz karuzelę

en: Enable excerpts on front page and on archive pages
pl: Włącz fragmenty wpisów na stronie głównej oraz stronach archiwów

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
pl: Włącz lub wyłącz typ postu Portfolio Jetpacka.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
pl: Włącz lub wyłącz typ postu Testimonial Jetpacka.

en: Enable the WordPress.com toolbar
pl: Włącz pasek narzędzi WordPress.com

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enabled Services
pl: Włączone usługi

en: Enables a lightweight, mobile-friendly theme that will be displayed to visitors on mobile devices.
pl: Włącz lżejszy, przyjazny telefonom szablon, który wyświetli się użytkownikom korzystającym z bloga na telefonach.

en: English Options
pl: Opcje dot. j. angielskiego

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
pl: Podaj adres URL witryny WordPress.com lub Jetpack WordPress

en: Enter text to use as headline.
pl: Wpisz tekst, który zostanie użyty jako nagłówek.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
pl: Wpisz adres URL ikony o wymiarach 16x16 pikseli którą chcesz używać dla tej usługi.

en: Enter the customer's name here
pl: Wpisz tutaj nazwę klienta

en: Enter your email address
pl: Wpisz swój adres email

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
pl: Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

en: Error Details: %s
pl: Szczegóły błędu: %s

en: Error code: %s
pl: Kod błędu: %s

en: Error connecting to API.
pl: Błąd podczas łączenia z interfejsem API.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
pl: Błąd połączenia do WordPress.com. Kod: %1$s, %2$s

en: Error fetching static.html. Try running:
pl: Błąd pobierania pliku static.html. Spróbuj uruchomić:

en: Error in moving to Trash.
pl: Błąd przenoszenia do kosza.

en: Error in restoring from Trash.
pl: Błąd przywracania z kosza.

en: Error loading profile
pl: Błąd wczytywania profilu

en: Error unlinking from WordPress.com. %(error)s
pl: Błąd odłączania od WordPress.com. %(error)s

en: Error updating privacy settings. %(error)s
pl: Błąd przy aktualizacji ustawień prywatności. %(error)s

en: Error updating settings. %(error)s
pl: Wystąpiły błędy przy uaktualnianiu ustawień. %(error)s

en: Error!
pl: Błąd!

en: Error, bad module.
pl: Błąd. Zły moduł.

en: Error: please enter a valid email address.
pl: Błąd: proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
pl: Błąd: proszę wypełnić wymagane pola (podpis, e-mail).

en: Every minute | Every %d minutes
pl[0]: Każda minuta

en: Everything comes with a price tag these days. Please add a your product price.
pl: W dzisiejszych czasach wszystko się wycenia. Dodaj cenę produktu.

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
pl: Strona

en: Excerpts
pl: Zajawki

en: Explain...
pl: Wyjaśnij...

en: Export CSV
pl: Eksport CSV

en: Export feedback as CSV
pl: Eksportuj odpowiedzi jako CSV

en: Facebook Page Plugin
pl: Wtyczka strony Facebooka

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Failed fetching site data. Try again later.
pl: Nie można wczytać danych witryny. Proszę spróbować ponownie.

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
pl: Nieudane wczytanie wymaganych zależności Sharing_Service.

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
pl: Test połączenia nieudany (#%1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
pl: Test połączenia nieudany (pusta treść odpowiedzi)

en: Fast, optimized, ad-free, and unlimited video hosting for your site.
pl: Szybki, zoptymalizowany, bez reklam i bez ograniczeń hosting wideo dla twojej strony.

en: Feature Info
pl: Funkcje

en: Featured
pl: Polecane

en: Featured Content
pl: Wyróżniona treść

en: Featured Images
pl: Ikony wpisów

en: Features can be activated or deactivated at any time.
pl: Funkcje mogą być aktywowane i dezaktywowane w dowolnym czasie.

en: Feed(s) to Display:
pl: Kanał(y) do wyświetlenia:

en: Feedback
pl: Uwagi

en: Fetching key…
pl: Pobieranie klucza...

en: Field Label
pl: Etykieta pola

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
pl: Możliwość modyfikacji plików została celowo wyłączona przez administratora witryny.

en: Filter Testimonials list
pl: Filtruj listę referencji

en: Filter Type:
pl: Rodzaj filtra:

en: Filter comics list
pl: Filtr listy komiksów

en: Filter menu items list
pl: Filtruj listę pozycji menu

en: Filter projects list
pl: Filtruj listę projektów

en: Finished syncing to WordPress.com
pl: Zakończono synchronizowanie do WordPress.com

en: First option
pl: Pierwsza opcja

en: First param must be string or empty
pl: Pierwsza wartość musi być typu tekstowego (string) lub pusta

en: Fix Jetpack's Connection
pl: Napraw połączenie z Jetpackiem

en: Flickr Photos
pl: Zdjęcia z Flickr

en: Flickr RSS URL:
pl: Adres URL dla RSS Flickr:

en: Follow Blog
pl: Śledź blog

en: Follow Comments
pl: Śledź komentarze

en: Follow Us
pl: Śledź Nas

en: Follow me on Twitter
pl: Obserwuj mnie na Twitterze

en: Followed Sites
pl: Obserwowane strony

en: Follower Settings
pl: Ustawienia Prenumaratorów

en: For GDPR compliance, please make sure your policy contains <a href="%s" target="_blank">privacy information relating to Jetpack Ads</a>.
pl: Na potrzeby RODO upewnij się, że twoja polityka prywatności zawiera informacje na temat <a href="%s" target="_blank">Reklam Jetpacka</a>.

en: For example: event tickets, charitable donations, training courses, coaching fees, etc.
pl: Na przykład: bilety na wydarzenia, darowizny na cele charytatywne, szkolenia, opłaty za coaching itp.

en: For more information:
pl: Aby uzyskać więcej informacji:

en: Form Field
pl: Pole formularza

en: From
pl: Od

en: Front page
pl: Strona główna

en: Full post
pl: Cały wpis

en: Gallery
pl: Galeria

en: Generate XML sitemaps
pl: Wygeneruj mapy strony XML

en: Generate income with high-quality ads.
pl: Zarabiaj na wysokiej jakości reklamach.

en: Get WordPress Apps for every device
pl: Otrzymaj aplikację WordPress na każde urządzenie

en: Get a faster resolution to your support questions.
pl: Otrzymaj szybsze rozwiązanie swoich pytań.

en: Get an API Key
pl: Zdobądź klucz API

en: Get clear and concise stats and analytics about your visitors
pl: Uzyskaj przejrzyste i zwięzłe statystyki oglądalności witryny i analizy dotyczące odwiedzających

en: Get in touch with us
pl: Bądź z nami w kontakcie

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
pl: Rozpocznij zarządzanie witryną Multisite od instalacji Jetpacka i połączenia.

en: Get started with Jetpack Multisite
pl: Rozpocznij korzystanie z Jetpack dla Multisite

en: Go to connection screen.
pl: Przejdź do ekranu połączeń.

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
pl: Numeryczny identyfikator użytkownika Goodreads <a href="%s" target="_blank">(instrukcje)</a>:

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API Map Google

en: Google Translate
pl: Tłumacz Google

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
pl: Google wymaga klucza API, aby używać ich map na twojej stronie. <a href="%s">Sprawdź dokumentację</a>, aby uzyskać instrukcję uzyskania klucza..

en: Google+ URL
pl: Adres Google+

en: Gravatar Profile
pl: Profil na Gravatarze

en: Green
pl: Zielony

en: Greeting Text
pl: Tekst powitalny

en: Grid
pl: Siatka

[ctx: Header. Noun: Monitor is a module of Jetpack.]
en: Monitor
pl: Monitorowanie

[ctx: Header. Noun: Protect is a module of Jetpack.]
en: Protect
pl: Ochrona

en: Height (px; at least 200):
pl: Wysokość (przynajmniej 200 pikseli):

en: Height in pixels
pl: Wysokość w pikselach

en: Height in pixels:
pl: Wysokość w pikselach:

en: Help
pl: Pomoc

en: Here are your whitelisted IPs:
pl: Listy zaufanych adresów IP:

en: Here&#8217;s what your form will look like
pl: Oto jak Twój formularz będzie wyglądać

en: Hide all featured images
pl: Ukryj wszystkie obrazki wyróżniające

en: Hide the stats smiley face image
pl: Ukryj statystyki uśmieszków (smiley face image)

en: Hide the stats smiley face image.
pl: Ukryj uśmieszek (obrazek) pomagający zbierać statystyki.

en: High definition on by default
pl: Wysoka jakość włączona domyślnie

en: Highlight and copy the following text to your clipboard:
pl: Podświetl i skopiuj niniejszy tekst do schowka:

en: Home
pl: Strona główna

en: Hour
pl: Godzina

en: Hours & Info
pl: Godziny i informacja

en: Hours:
pl: Godziny:

en: How do you want to promote the campaign?
pl: W jaki sposób chcesz promować kampanię?

en: How many photos would you like to display?
pl: Jak wiele zdjęć chcesz wyświetlać?

en: How much is your website worth?
pl: Ile warta jest twoja strona?

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
pl: Witaj,
    
    jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych komentarzach pod wpisem, który oznaczyłeś do śledzenia, kliknij na poniższym linku.
    Jeżeli otrzymałeś tą wiadomość przez pomyłkę, zignoruj ją, nie będziemy Cię ponownie niepokoili.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
pl: Witaj,
    
    jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia e-mail od nowych wpisach na tym blogu, kliknij na poniższym linku.
    
    Jeżeli otrzymałeś tą wiadomość przez pomyłkę, zignoruj ją, nie będziemy Cię ponownie niepokoili.

en: Hundreds of beautiful themes to choose from
pl: Setki pięknych motywów do wyboru

en: I already use this app.
pl: Już używam tej aplikacji.

en: I have a problem restoring my site.
pl: Mam problem z przywróceniem mojej witryny.

en: I have an issue with a current plan.
pl: Mam problem z aktualnym planem.

en: I have questions about buying a plan.
pl: Mam pytanie odnośnie kupna planu.

en: I have security concerns / my site is hacked.
pl: Mam problem z zabezpieczeniami / moja witryna została zaatakowana.

en: I need help with backing up my site.
pl: Potrzebuję pomocy przy tworzeniu kopii zapasowej mojej witryny.

en: I'm having trouble connecting Jetpack to WordPress.com.
pl: Mam problemy z połączeniem Jetpacka z WordPress.com.

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon + text
pl: Ikona + tekst

en: Icon URL
pl: URL ikony

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
pl: Wskaż słowa i wyrażenia, które mają być ignorowane w trakcie sprawdzania Twoich wpisów i stron:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
pl: Jeśli puste, postaramy się ustalić rozmiar obrazka.

en: Ignore all
pl: Zignoruj wszystkie wystąpienia

en: Ignore always
pl: Zawsze ignoruj

en: Ignore suggestion
pl: Zignoruj sugestię

en: Ignored Phrases
pl: Ignorowane frazy

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Alignment:
pl: Wyrównanie obrazka:

en: Image Color:
pl: Kolor obrazka:

en: Image Gallery Slideshow
pl: Pokaz slajdów galerii obrazków

en: Image Grid
pl: Siatka obrazków

en: Image Link
pl: Odnośnik obrazkowy

en: Image List
pl: Lista obrazków

en: Image Settings:
pl: Ustawienia obrazka:

en: Image Size:
pl: Rozmiar obrazka:

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Image URL:
pl: Adres URL obrazka:

en: Image title:
pl: Tytuł obrazka:

en: Images
pl: Zdjęcia

en: Images:
pl: Obrazy:

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Include this CSS in the Mobile Theme
pl: Dołącz ten CSS w mobilnej skórce.

en: Increase traffic and revenue
pl: Zwiększ ruch i zarobki

en: Information about this blog is currently being retrieved.
pl: Informacje o tym blogu są właśnie pobierane.

en: Install premium themes
pl: Zainstaluj motywy premium

en: Integrate easily with Google Analytics.
pl: Łatwa integracja z Google Analytics.

en: Internet Defense League
pl: Liga Obrony Internetu

en: Invalid Akismet key
pl: Nieprawidłowy klucz wtyczki Akismet

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
pl: Niepoprawny klucz Akismet. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną.

en: Invalid Akismet user
pl: Nieprawidłowy użytkownik wtyczki Akismet

en: Invalid Parameter
pl: Niepoprawny parametr.

en: Invalid SEO meta description value.
pl: Błędna wartość pola SEO meta description

en: Invalid SEO title format.
pl: Niepoprawny format tytułu SEO.

en: Invalid image URL
pl: Błędny URL obrazka

en: Invalid key
pl: NIepoprawny klucz

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
pl[0]: %s nieprawidłowa opcja.
pl[1]: %s nieprawidłowe opcje.
pl[2]: %s nieprawidłowych opcji.

en: Invalid parameter "dismissed".
pl: Niepoprawny parametr "wyłączony".

en: Invalid parameter "notice".
pl: Niepoprawny parametr "ostrzeżenie".

en: Invalid parameters.
pl: Niepoprawne parametry.

en: Invalid price
pl: Niepoprawna cena

en: Invalid request
pl: Błędne żądanie

en: Invalid security token.
pl: Błędna odpowiedź na pytanie zabezpieczające

en: Invalid token JSON: %s
pl: Nieprawidłowy token JSON: %s

en: Is site approved for WordAds?
pl: Czy strona została zaakceptowana przez WordAds?

en: Is this site private?
pl: Ta strona jest prywatna?

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
pl: Do Twoich obowiązków należy upewnienie się, że Twoja witryna jest zgodna z odpowiednimi zasadami.

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
pl: JETPACK_CLIENT__HTTPS ustawione na NEVER

en: Jargon
pl: Żargon

en: Jetpack Debugging Center
pl: Centrum usuwania błędów Jetpack

en: Jetpack FAQ
pl: FAQ Jetpacka

en: Jetpack Network Settings Updated!
pl: Ustawienia sieciowe Jetpack zaktualizowane!

en: Jetpack Plugin Version
pl: Wersja wtyczki Jetpack

en: Jetpack Search
pl: Wyszukiwarka Jetpack

en: Jetpack Search is a powerful replacement for the search capability built into WordPress.
pl: Wyszukiwarka Jetpacka posiada dużo więcej możliwości niż ta wbudowana w WordPressa.

en: Jetpack Search is powering search on your site.
pl: Wyszukiwarka Jetpack jest bardziej rozbudowaną wyszukiwarką.

en: Jetpack Settings
pl: Ustawienia Jetpack

en: Jetpack Sites
pl: Witryny Jetpacka

en: Jetpack Stats Icon
pl: Ikona Statystyk Jetpacka

en: Jetpack Subscriptions Settings
pl: Ustawienia subskrypcji Jetpacka

en: Jetpack Subscriptions:
pl: Jetpack Subskrypcje

en: Jetpack Support
pl: Wsparcie Jetpack

en: Jetpack Tour: Next Feature
pl: Jetpack Tour: następna funkcja

en: Jetpack by WordPress.com
pl: Jetpack z WordPress.com

en: Jetpack checks your site every few minutes, and if it's offline we'll notify you instantly.
pl: Jetpack sprawdza twoją witrynę co kilka minut, a jeśli jest offline, powiadomimy Cię natychmiast.

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
pl: Jetpack sprawdza twoją stronę co każde pięć minut i jeśli wykryje że nie działa wyśle e-mail z powiadomieniem o problemie. Możesz wtedy szybko zareagować i przywrócić poprawne działanie strony.

en: Jetpack comes with free, basic support for all users.
pl: Jetpack oferuje darmową pomoc techniczną dla wszystkich użytkowników.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
pl: Jetpack zawiera najnowszą wersję starej wtyczki &#8220;%1$s&#8221;.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
pl: Jetpack został pomyślnie odłączony od %s.

en: Jetpack is already connected.
pl: Jetpack jest podłączony.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
pl: Jetpack jest obecnie połączony z WordPress.com

en: Jetpack is currently in development mode, so the publicize module will not load.
pl: Jetpack jest obecnie w trybie developerskim, więc moduł publikowania nie zostanie wczytany.

en: Jetpack is improving and optimizing your image speed.
pl: Jetpack poprawia i optymalizuje szybkość wczytywania obrazków.

en: Jetpack is monitoring your site. If we think your site is down, you will receive an email.
pl: Jetpack monitoruje twoją witrynę. Jeśli będziemy przekonani, że twoja witryna nie działa otrzymasz od nas e-mail.

en: Jetpack is not active on this site.
pl: Jetpack nie jest aktywny na tej witrynie.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
pl: Jetpack nie jest obecnie połączony z WordPress.com

en: Jetpack options reset.
pl: Opcje Jetpacka zresetowane.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
pl: Jetpack wymaga WordPressa w wersji %s lub wyższej.

en: Jetpack version
pl: Wersja Jetpacka

en: Jetpack works by connecting to WordPress.com for a lot of features. Sometimes, when the connection gets messed up, you need to disconnect and reconnect to get things working properly. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>
pl: Wiele funkcji Jetpacka działa poprzez połączenie z WordPress.com. Czasami, kiedy wystąpi błąd połączenia, potrzebujesz rozłączyć się i połączyć ponownie żeby wszystko zaczęło znowu działać. <a href="%s">Rozłącz się z WordPress.com</a>

en: Jetpack's WordPress themes
pl: Motywy WordPress Jetpacka

en: Jetpack's recommended features include:
pl: Rekomendowane funkcjonalności Jetpacka:

en: Jetpack’s Plugin Updates allows you to choose which plugins update automatically.
pl: Aktualizator Wtyczek Jetpack pozwala wybrać wtyczki, które zostaną automatycznie zaktualizowane.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
pl[0]: Dołącz do %s subskrybenta
pl[1]: Dołącz do %s pozostałych subskrybentów
pl[2]: Dołącz do %s pozostałych subskrybentów

[ctx: Jumpstart Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
pl: Wyświetlaj galerie obrazków w zróżnicowanych eleganckich układach.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Lazy-loading images improve your site's speed and create a smoother viewing experience. Images will load as visitors scroll down the screen, instead of all at once.
pl: Opóźnione wczytywanie obrazków (lazy-loading) poprawia szybkość witryny i zapewnia płynność oglądania . Obrazki zostaną wczytane, gdy użytkownicy przewiną ekran, a nie wszystkie naraz.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Receive immediate notifications if your site goes down, 24/7.
pl: Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy twoja witryna będzie niedostępna, 24/7.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Twitter, Facebook and Google+ buttons at the bottom of each post, making it easy for visitors to share your content.
pl: Ikony Twitter, Facebook i Google+ na dole każdego wpisu, ułatwią udostępnianie treści z twojej witryny.

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
pl: Jeszcze jeden krok i będzie można zarządzać wszystkimi witrynami w WordPress.com. Kliknij przycisk poniżej aby kontynuować.

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
pl: Jeszcze jeden krok aby zabezpieczyć witrynę za pomocą Jetpacka i WordPress.com. Kliknij przycisk poniżej aby włączyć ochronę.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
pl: Jeszcze jeden krok i będzie można zarządzać motywami przez WordPress.com. Kliknij przycisk poniżej i zarządzaj motywami swojej witryny za pomocą naszego nowego interfejsu.

en: Label
pl: Etykieta

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
pl: Zarządzanie

en: Labels
pl: Etykiety

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Language
pl: Język

en: Large
pl: Duży

en: Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Layout
pl: Szablon

en: Layout Options:
pl: Opcje układu:

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about Markdown.
pl: Dowiedz się więcej o Markdown.

en: Learn more about adding support for Infinite Scroll to your theme.
pl: Dowiedz się więcej, jak dodać w swoim motywie wsparcie dla Niekończącego się Przewijania.

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz na &#8222;%s&#8221;

en: Leave a reply
pl: Dodaj komentarz

en: Leave the Flickr RSS URL field blank to display <a target="_blank" href="%s">interesting</a> Flickr photos.
pl: Aby wyświetlić <a target="_blank" href="%s">interesujące</a> zdjęcia z Flickra, pole adresu URL Flickr RSS zostaw puste.

en: Left
pl: Do lewej

en: Let us know your name.
pl: Podaj swoje imię.

en: Let us know!
pl: Daj nam znać!

en: Light
pl: Jasny

en: Like
pl: Lubię

en: Like this:
pl: Dodaj do ulubionych:

en: Likes
pl: Dodania do ulubionych

en: Likes Notifications
pl: Powiadomienia o Lubię to

en: Likes and Shares
pl: Polubienia i udostępnienia

en: Limit must be greater than or equal to 0.
pl: Limit musi być większy lub równy 0.

en: Link Color (hex):
pl: Kolor Odnośnika (hex):

en: Link To:
pl: Link do:

en: Link URL (when the image is clicked):
pl: Adres URL odnośnika (przejście pod ten adres nastąpi po kliknięciu obrazka):

en: Link account with WordPress.com
pl: Połącz konto z WordPress.com

en: Link text
pl: Treść linku

en: Link to WordPress.com
pl: Połącz z WordPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
pl: edytuj

en: Link your account to WordPress.com to get the most out of Jetpack.
pl: Połącz swoje konto z WordPress.com, aby jak najlepiej wykorzystać Jetpacka.

en: Links to services that you use across the web.
pl: Linki do serwisów, z których korzystasz w internecie

en: Links to your blog's RSS feeds
pl: Zawiera odnośniki do kanałów RSS twojego blogu

en: Live Preview
pl: Podgląd

en: Load more posts as the reader scrolls down
pl: Załaduj więcej wpisów w trakcie przewijania strony

en: Load more posts in page with a button
pl: Załaduj więcej wpisów na stronie przy pomocy przycisku

en: Load more posts using the default theme behavior
pl: Załaduj więcej wpisów używając domyślnych ustawień motywu

en: Loading Comments...
pl: Ładowanie komentarzy...

en: Loading video...
pl: Ładuje wideo ...

en: Loading&hellip;
pl: Ładowanie&hellip;

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Loading…
pl: Wczytywanie...

en: Loads the next posts automatically when the reader approaches the bottom of the page.
pl: Załaduj kolejne wpisy automatycznie, gdy czytający dojdzie do końca strony.

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location of the Ogg video file.
pl: Lokalizacja pliku Ogg

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Log in as <span>%s</span>
pl: Zaloguj się jako <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
pl: Zaloguj się jako inny użytkownik WordPress.com

en: Log in with WordPress.com
pl: Zaloguj się z WordPress.com

en: Log in with username and password
pl: Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
pl: Logowanie z użyciem WordPress.com jest obecnie niemożliwe ponieważ na stronie występują problemy z połączeniem.

en: Login Blocked by Jetpack
pl: Logowanie zablokowane przez Jetpack

en: Loop video playback
pl: Zapętl odtwarzanie filmu

en: M j, Y @ G:i
pl: j M Y \o H:i

en: MailChimp Subscriber Popup
pl: Okienko zapisu do MailChimp

en: Major new features from Jetpack
pl: Najważniejsze nowe funkcje od Jetpacka

en: Make Sure Your Site Is Always Online
pl: Upewnij się że twoja strona zawsze jest online.

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage Plugins
pl: Zarządzaj wtyczkami

en: Manage Purchases
pl: Zarządzaj zakupami

en: Manage Your Menus
pl: Zarządzaj swoimi menu

en: Manage Your Plugins
pl: Zarządzaj swoimi wtyczkami

en: Manage Your Security Settings
pl: Zarządzaj ustawieniami zabezpieczeń

en: Manage Your Site
pl: Zarządzaj swoją witryną

en: Manage Your Themes
pl: Zarządzaj motywami

en: Manage all your sites from a single dashboard: publish content, track stats, moderate comments, and so much more from anywhere in the world.
pl: Zarządzaj wszystkimi swoimi stronami z pojedynczego kokpitu: publikuj zawartość, śledź statystykę, nadzoruj komentarze, i dużo więcej z każdego zakątka świata.

en: Manage security on WordPress.com
pl: Zarządzaj bezpieczeństwem przez WordPress.com

en: Manage site connection
pl: Zarządzaj połączeniami witryny

en: Manage your email preferences.
pl: Zarządzaj preferencjami e-mail.

en: Manage your network's Jetpack Sites.
pl: Zarządzaj swoimi witrynami w sieci Jetpacka.

en: Manage your plan
pl: Zarządzaj swoim planem

en: Manage your plugins
pl: Zarządzaj swoimi wtyczkami

en: Manually Verify
pl: Sprawdź ręcznie

en: Mark as Spam
pl: Oznacz jako spam

en: Mark this message as spam
pl: Oznacz tę wiadomość jako spam

en: Markdown content
pl: Treść Markdown

en: Match all conditions
pl: Dopasuj wszystkie warunki

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
pl: Maksymalna szerokość (od 220 do 1200 pikseli):

en: Maximum number of filters (1-50):
pl: Maksymalna liczba filtrów (1-50):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
pl: maksymalna ilość wpisów do pokazania (nie więcej niż 10)

en: Maximum: %s
pl: Maksimum: %s

en: Me
pl: Ja

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Medium
pl: Średni

en: Member of The Internet Defense League
pl: Członek Ligii Obrony Internetu

en: Menu Item
pl: Element menu

en: Menu item labels list
pl: Lista etykiet pozycji menu

en: Menu item list navigation
pl: Nawigacja listy pozycji menu

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
pl: Pozycja menu opublikowana. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
pl: Pozycja menu zaktualizowana. <a href="%s">pokaż pozycję</a>

en: Menu items list
pl: Lista pozycji menu

en: Menu section list
pl: Lista sekcji menu

en: Menu section list navigation
pl: Nawigacja listy sekcji menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Sent
pl: Wiadomość wysłana

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Metadata
pl: Metadane

en: Milestone
pl: Kamień milowy

en: Milestone Reached Message
pl: Wiadomość po osiągnięciu kamienia milowego

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
pl: Automatycznie

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
pl: Dni

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
pl: Godziny

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
pl: Miesiące

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
pl: Lata

en: Minutes
pl: Minuty

en: Missing attachment ID.
pl: Brakuje identyfikatora załącznika.

en: Missing options.
pl: Nieznana opcja.

en: Missing parameter "notice".
pl: Pominięty parametr "ostrzeżenie".

en: Missing parameter "type".
pl: Nie znaleziony parametr "type".

en: Missing target post ID.
pl: Brakujące ID docelowego wpisu.

en: Mobile Apps
pl: Mobilne aplikacje

en: Mobile-compatible:
pl: Kompatybilność obsługi mobilnej:

en: Modal (Overlay Box)
pl: Okno modalne (transparentość)

en: Mode:
pl: Tryb:

en: Moderate comments
pl: Moderuj komentarze

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

[ctx: Module Description]
en: Add images, Twitter streams, and more to your sidebar.
pl: Dodaj obrazki, wpisy z Twittera i wiele więcej do swojego panelu bocznego.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to log into this site using WordPress.com accounts
pl: Pozwól użytkownikom logować się do tej strony za pomocą konta WordPress.com

[ctx: Module Description]
en: Allow visitors to share your content.
pl: Goście strony mogą udostępniać treści.

[ctx: Module Description]
en: Block suspicious-looking sign in activity
pl: Blokuj podejrzane próby logowania

[ctx: Module Description]
en: Check your spelling, style, and grammar
pl: Sprawdzanie pisowni, stylu i gramatyki

[ctx: Module Description]
en: Control where widgets appear on your site.
pl: Kontroluj, gdzie pojawią się widżety w twojej witrynie.

[ctx: Module Description]
en: Create short and simple links for all posts and pages.
pl: Stwórz krótkie i proste adresy odnośników do wszystkich swoich wpisów i stron.

[ctx: Module Description]
en: Display different types of content on your site with custom content types.
pl: Wyświetlaj różne typy treści w swojej witrynie przy pomocy niestandardowych typów treści.

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
pl: Zwiększ swoje zarobki zezwalając Jetpackowi wyświetlać wysokiej jakości reklamy.

[ctx: Module Description]
en: Enable the Jetpack Mobile theme
pl: Włącz motyw mobilny Jetpacka

[ctx: Module Description]
en: Fast, ad-free video hosting
pl: Szybki hosting video bez reklam

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
pl: Spraw, aby odwiedzający mogli w łatwy sposób okazać swoje uznanie dla twoich treści.

[ctx: Module Description]
en: Increase page views by showing related content to your visitors.
pl: Zwiększ ilość wyświetleń strony poprzez pokazywanie podobnych treści.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
pl: Dodaj do komentarzy przycisk Lubię to, aby zwiększyć zaangażowanie odwiedzających.

[ctx: Module Description]
en: Insert a customizable contact form anywhere on your site.
pl: Wstaw formularz kontaktowy w dowolnym miejscu na swojej witrynie.

[ctx: Module Description]
en: Let readers use WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts to comment
pl: Pozwól użytkownikom komentować przy użyciu konta WordPress.com, Twittera, Facebooka, lub Google+.

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
pl: Ułatw wyszukiwarkom zaindeksowanie twojej witryny.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
pl: Publikuj wpisy wysyłając e-mail

[ctx: Module Description]
en: Receive instant notifications of site comments and likes.
pl: Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych komentarzach i polubieniach.

[ctx: Module Description]
en: Replaces the admin bar with a useful toolbar to quickly manage your site via WordPress.com.
pl: Zamienia standardowy pasek administratora na pasek narzędzi do zarządzania witryną przez WordPress.com.

[ctx: Module Description]
en: Serve static assets from our servers
pl: Obsługuj zasoby statyczne z naszych serwerów

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
pl: Skonfiguruj statystyki Google Analytics bez modyfikowania kodu.

[ctx: Module Name]
en: Ads
pl: Reklamy

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
pl: Symbole matematyczne

[ctx: Module Name]
en: Carousel
pl: Karuzela

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
pl: Polubienia komentarzy

[ctx: Module Name]
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
pl: Własny kod CSS

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
pl: Kopia zapasowa

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
pl: Niekończące się przewijanie

[ctx: Module Name]
en: Likes
pl: Polubienia

[ctx: Module Name]
en: Manage
pl: Zarządzaj

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
pl: Motyw mobilny

[ctx: Module Name]
en: Monitor
pl: Monitorowanie

[ctx: Module Name]
en: Notifications
pl: Powiadomienia

[ctx: Module Name]
en: Post by email
pl: Publikuj przez e-mail

[ctx: Module Name]
en: Progressive Web Apps
pl: Progresywne aplikacje internetowe (Progressive Web Apps)

[ctx: Module Name]
en: Protect
pl: Ochrona

[ctx: Module Name]
en: Related posts
pl: Podobne wpisy

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
pl: Narzędzia SEO

[ctx: Module Name]
en: Search
pl: Wyszukiwanie

[ctx: Module Name]
en: Sharing
pl: Udostępnianie

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
pl: Statystyki witryny

[ctx: Module Name]
en: Site verification
pl: Weryfikacja strony

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
pl: Mapy strony

[ctx: Module Name]
en: Spelling and Grammar
pl: Mowa i Gramatyka

[ctx: Module Name]
en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
pl: Kafelkowe galerie

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
pl: Krótki adres WP.me ​

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
pl: Widoczność Widgetów

[ctx: Module Name]
en: WordPress.com Toolbar
pl: Pasek narzędzi WordPress.com

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: Module Tag]
en: Developers
pl: Deweloperzy

[ctx: Module Tag]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
pl: Mobilne

[ctx: Module Tag]
en: Other
pl: Inne

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
pl: Zalecane

[ctx: Module Tag]
en: Social
pl: Społecznościowy

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
pl: Statystyki

en: Module not found: `%s`.
pl: Nie znaleziono modułu: `%s`.

en: Modules reset to default.
pl: Resetuj do ustawień domyślnych.

en: Monetize your site with ads
pl: Zarabiaj na swojej witrynie dzięki reklamom

en: Monitor your site's downtime
pl: Monitoruj czas niedostępności Twojej strony

en: Monitor your site's traffic and performance from the {{a}}Google Search Console{{/a}}.
pl: Monitoruj ruch i skuteczność swojej witryny z {{a}}Google Search Console{{/a}}.

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly Archives: %s
pl: Archiwa miesięczne: %s

en: Monthly archives
pl: Archiwum miesięczne

en: Months
pl: Miesiące

en: More
pl: Więcej

en: More %s
pl: Więcej %s

en: More Info
pl: Więcej informacji

en: More Photos
pl: Więcej zdjęć

en: More details about your Jetpack settings
pl: Więcej informacji o twoich ustawieniach Jetpacka

en: More information
pl: Więcej informacji

en: My Community
pl: Moja społeczność

en: My Likes
pl: Moje polubienia

en: My Profile
pl: Mój profil

en: My Site | My Sites
pl[0]: Moja witryna
pl[1]: Moje witryny
pl[2]: Moich witryn

en: My Tweets
pl: Moje Tweet'y

en: My site is down / I can't access my site.
pl: Moja witryna nie działa / Nie mogę uzyskać dostępu do mojej witryny.

en: Name
pl: Podpis

[ctx: Navigation item]
en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

[ctx: Navigation item]
en: Network Sites
pl: Sieć witryn

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
pl: Prywatność

[ctx: Navigation item]
en: Sites
pl: Witryny

[ctx: Navigation item.]
en: At A Glance
pl: W skrócie

[ctx: Navigation item.]
en: At a Glance
pl: W skrócie

[ctx: Navigation item.]
en: Discussion
pl: Dyskusja

[ctx: Navigation item.]
en: Plans
pl: Plany

[ctx: Navigation item.]
en: Reset Options (dev only)
pl: Zresetuj ustawienia (tylko wersja deweloperska)

[ctx: Navigation item.]
en: Security
pl: Bezpieczeństwo

[ctx: Navigation item.]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: Navigation item.]
en: Sharing
pl: Udostępnianie

[ctx: Navigation item.]
en: Traffic
pl: Statystyki

[ctx: Navigation item.]
en: Writing
pl: Pisanie

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: New Menu Item Label Name
pl: Tekst nowej pozycji menu

en: New Project
pl: Nowy projekt

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New comment on your post "%s"
pl: Nowy komentarz do twojego wpisu "%s"

en: New field
pl: Nowe pole

en: New owner is not admin
pl: Nowy właściciel nie jest administratorem

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
pl: Nowsze <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Newest first
pl: Nowsze najpierw

en: Next &raquo;
pl: Następne &raquo;

en: Next &raquo;
pl: Następne &raquo;

en: Next feature
pl: Następna funkcja

en: No
pl: Nie

en: No API key
pl: Brak klucza APi

en: No Borders
pl: Brak Ramek

en: No Footer
pl: Brak Stopki

en: No Header
pl: Brak Nagłówka

en: No Menu Items found
pl: Nie ma pozycji menu

en: No Modules Found
pl: Nie znaleziono modułów

en: No Projects found
pl: Nie znaleziono projektów

en: No Projects found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych projektów

en: No Scrollbar
pl: Brak Paska Przewijania

en: No Testimonials found
pl: Nie znaleziono referencji

en: No Testimonials found in Trash
pl: Nie znaleziono referencji w Koszu

en: No command found.
pl: Nie znaleziono polecenia.

en: No comment text was submitted.
pl: Nie przesłano tekstu komentarza.

en: No feedback found
pl: Nie znaleziono informacji zwrotnych

en: No logo set
pl: Nie ustawiono logo

en: No plugins found.
pl: Nie znaleziono żadnych wtyczek.

en: No search results found for %(term)s
pl: Nie znaleziono frazy %(term)s

en: No sitemap found. Maybe it's being generated. Please try again later.
pl: Mapa strony nie została znaleziona. Być może jest właśnie tworzona. Proszę spróbować później.

en: No stats
pl: Brak statystyk

en: No suggestions
pl: Brak sugestii

en: No tags found.
pl: Nie znaleziono żadnych tagów.

en: No themes found.
pl: Nie znaleziono motywów.

en: No upcoming events
pl: Brak nadchodzących wydarzeń

en: No update needed
pl: Brak wymaganych aktualizacji

en: None
pl: Brak

en: None, just display the badge please
pl: Nie, po prostu wyświetl emblemat

en: Not Connected
pl: Nie połączony

en: Note that {{b}}verifying your site with these services is not necessary{{/b}} in order for your site to be indexed by search engines. To use these advanced search engine tools and verify your site with a service, paste the HTML Tag code below. Read the {{support}}full instructions{{/support}} if you are having trouble. Supported verification services: {{google}}Google Search Console{{/google}}, {{bing}}Bing Webmaster Center{{/bing}}, {{pinterest}}Pinterest Site Verification{{/pinterest}}, and {{yandex}}Yandex.Webmaster{{/yandex}}.
pl: {{b}}Weryfikacja twojej witryny na tych serwisach{{/b}} nie jest wymagana do tego, żeby została ona zindeksowana przez wyszukiwarki. Żeby używać tych zaawansowanych narzędzi wyszukiwarek i zweryfikować swoją witrynę, wklej kod HTML poniżej. Przeczytaj {{support}}pełne instrukcje{{/support}} jeżeli nie wiesz jak to zrobić. Wspierane serwisy: {{google}}Google Search Console{{/google}}, {{bing}}Bing -
     Narzędzia dla Webmasterów{{/bing}}, {{pinterest}}Pinterest Site Verification{{/pinterest}} i {{yandex}}Yandex.Webmaster{{/yandex}}.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
pl: Uwaga: Własny kod CSS zostanie zresetowany gdy nastąpi zmiana motywu.

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Nothing is in the queue: %s
pl: Nie ma nic w kolejce: %s

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify me of follow-up comments by email.
pl: Powiadom mnie o kolejnych komentarzach przez email.

en: Notify me of new posts by email.
pl: Powiadom mnie o nowych wpisach przez email.

[ctx: Noun]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: Noun, a header for a preview block in a configuration screen.]
en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
pl: Autor

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
pl: Rola

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
pl: Data

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
pl: Taksonomia

[ctx: Noun. Displayed to screen readers.]
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Number of Posts to Display:
pl: Liczba postów do wyświetlenia:

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
pl: Ilość pozycji do pokazania na stronach Portfolio.

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
pl: Ilość pozycji do pokazania na stronach Testimonial

en: Number of posts to show for each author:
pl: Liczba wpisów do wyświetlenia dla każdego autora:

en: Official buttons
pl: Oficjalne przyciski

en: Offset must be greater than or equal to 0.
pl: Przesunięcie musi być większe lub równe 0.

en: Ogg File URL
pl: Ogg adres URL

en: Older posts
pl: Starsze wpisy

en: Oldest first
pl: Starsze najpierw

en: On for all posts
pl: Włączone dla wszystkich wpisów

en: Once you connect, you can upgrade to a paid plan in order to unlock world-class security, spam protection tools, and priority support.
pl: Gdy już połączysz Jetpacka z blogiem, możesz przejść na płatny plan, aby odblokować światowej klasy zabezpieczenia, narzędzia do ochrony przed spamem oraz pomoc techniczną o wyższym priorytecie.

en: One of your IP addresses was not valid.
pl: Jeden z twoich adresów IP był nie ważny.

en: Only images can be uploaded here.
pl: Tylko obrazki mogę być wczytywane za pomocą tego .

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
pl: Ups, wygląda na to, że to nie jest właściwy adres e-mail. Proszę spróbuj ponownie!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
pl: Ups, nie możemy znaleźć użytkownika z takim e-mailem. Proszę spróbować ponownie.

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
pl: Ups, nie możemy zweryfikować tokenu przywracania.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
pl: Ups, nie udało się wysłać e-maila przywracania. Spróbuj ponownie.

en: Open link in a new tab
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie/nowej karcie

en: Open links in new window/tab:
pl: Otwieraj linki w nowym oknie/karcie:

en: Opens in new window
pl: Otwieraj w nowym oknie

en: Option
pl: Opcja

en: Optional text to display to your readers:
pl: Opcjonalny tekst wyświetlany czytelnikom twojego blogu:

en: Options
pl: Opcje

en: Options failed to reset.
pl: Błąd resetowania opcji.

en: Options reset.
pl: Opcje zresetowane.

en: Or
pl: Lub

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order
pl: Kolejność

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
pl: Posortuje Najlepsze Wpisy &amp; Strony Według:

en: Page %s
pl: Strona %s.

en: Page URL
pl: Adres URL strony

en: Page Widget
pl: Widget strony

en: Pages
pl: Strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Parent Project Type:
pl: Typ projektu nadrzędnego:

en: Path
pl: Ścieżka

en: People
pl: Ludzie

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
pl: Ludzie muszą wiedzieć, za co płacą! Dodaj krótki tytuł.

en: Performance
pl: Wydajność

en: Permalink to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do %s

en: Personal Links
pl: Osobiste łącza

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Pink
pl: Różowy

en: Pinterest Site Verification
pl: Weryfikacja Pinterest

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
pl: JavaScript wymagany, aby odtworzyć %s.

en: Please activate Akismet.
pl: Proszę aktywować wtyczkę Akismet.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
pl: Proszę się upewnić, że wysyłasz komentarz, posiadający trochę  tekstu.

en: Please correct the issue below and try again. | Please correct the issues listed below and try again.
pl[0]: Popraw poniższy problem i spróbuj ponownie.
pl[1]: Popraw problemy wymienione poniżej i spróbuj ponownie.
pl[2]: Liczba pojedyncza: 
    Liczba mnoga:

en: Please define an SVG icon filename.
pl: Podaj nazwę pliku ikony SVG

en: Please describe the problem you are having.
pl: Proszę opisać problem, który został napotkany.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
pl: Podaj adres IP, który chcesz dodać do białej listy.

en: Please install Akismet.
pl: Proszę zainstalować wtyczkę Akismet.

en: Please provide a valid email address.
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail.

en: Please provide an email address.
pl: Proszę podaj swój adres email.

en: Please provide your name to comment.
pl: Podaj proszę swoje imię by komentować.

en: Please provide your name.
pl: Proszę podać swoje imię i nazwisko.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
pl: Proszę podać dane użytkownika ID, nazwę użytkownika lub e-mail.

en: Please specify a valid module.
pl: Proszę podać poprawny moduł.

en: Please specify a valid user.
pl: Proszę podać prawidłowego użytkownika

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
pl: Proszę uściślij czy chcesz odłączyć stronę lub użytkownika.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
pl: Określ, czy chcesz zresetować opcje, czy moduły

en: Please verify your birthday.
pl: Sprawdź swoje urodziny.

en: Please view this post in your web browser to complete the quiz.
pl: Zobacz ten post w swojej przeglądarce aby zakończyć quiz.

en: Plugin %s is not installed.
pl: Wtyczka %s nie jest zainstalowana.

en: Plugin Updates
pl: Aktualizacje wtyczek

en: Plugin activated.
pl: Wtyczka aktywowana.

en: Plugin deactivated.
pl: Wtyczka dezaktywowana.

en: Plugin deactivation is not allowed
pl: Wyłączenie wtyczki nie jest dozwolone.

en: Plugin found.
pl: Wtyczka znaleziona.

en: Plugin needs updating. | Plugins need updating.
pl[0]: Wtyczka wymaga aktualizacji.
pl[1]: Wtyczki wymagają aktualizacji.
pl[2]: Wtyczek wymaga aktualizacji.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Popular
pl: Popularne

en: Portfolio Archive Featured Image
pl: Obrazek wyróżniony Archiwum Portfolio

en: Portfolio Items
pl: Elementy portfolio

en: Portfolios
pl: Portfolio

en: Portrait
pl: Portret

en: Position
pl: Położenie

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Post Details
pl: Szczegóły wpisu

en: Post Type
pl: Typ treści (Post Type)

en: Post by %s.
pl: Napisane przez %s.

en: Post excerpt
pl: Zajawka wpisu

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

en: Post not found
pl: Wpis nie znaleziony

en: Post published and sending emails to subscribers.
pl: Wpis został opublikowany a powiadomienie wysłane do subskrybentów.

en: Post published and sharing on %1$s.
pl: Wpis został opublikowany i udostępniony na %1$s.

en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
pl: Wpis został opublikowany, wiadomość o tym wysłana do subskrybentów, a wpis udostępniony na %1$s.

en: Post type:
pl: Typ wpisu:

en: Post was not sent - check your email addresses!
pl: Wpis nie został wysłany - sprawdź swój adres email!

en: Posted by
pl: Opublikował/a

en: Posted by %s
pl: Opublikował/a %s

en: Posted in %s
pl: Napisane w %s

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts & Comments
pl: Wpisy i Komentarze

en: Posts page
pl: Strona z wpisami

en: Preview
pl: Podejrzyj

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
pl: Podgląd: niezatwierdzone zmiany zostaną utracone

en: Price
pl: Cena

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Priority support
pl: Wsparcie priorytetowe

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
pl: Polityka prywatności i ciasteczek: Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. 
    Aby dowiedzieć się więcej, w tym, jak zarządzać ciasteczkami, zajrzyj tutaj:

en: Privacy Policy Link
pl: Link do Polityki prywatności

en: Problem downloading theme
pl: Wystąpił problem z pobraniem motywu

en: Processing...
pl: Przetwarzanie ...

en: Product
pl: Produkt

en: Product image
pl: Obrazek produktu

en: Professional Themes
pl: Motywy profesjonalne

en: Professional themes
pl: Profesjonalne motywy

en: Profile
pl: Profil

en: Project
pl: Projekt

en: Project Tags
pl: Tagi projektu

en: Project Type
pl: Typ projektu

en: Project list navigation
pl: Nawigacja listy projektów

en: Project published and sharing project on %1$s.
pl: Projekt został opublikowany i udostępniony na %1$s.

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
pl: Projekt opublikowany. <a href="%s">Zobacz projekt</a>

en: Project saved.
pl: Projekt zapisany.

en: Project tag list
pl: Tag listy projektów

en: Project tag list navigation
pl: Tag nawigacji listy projektów

en: Project type list
pl: Lista typu projektu

en: Project type list navigation
pl: Typ nawigacji listy projektów

en: Project updated.
pl: Zaktualizowano projekt.

en: Projects
pl: Projekty

en: Projects list
pl: Lista projektów

en: Proofread when a post or page is first published.
pl: Koryguj gdy wpis albo strona są pierwszy raz publikowane.

en: Proofread when a post or page is updated.
pl: Koryguj gdy wpis albo strona są aktualizowane.

en: Proofreading
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Protect API key
pl: Klucz zabezpieczający API

en: Protect against data loss, malware, and malicious attacks.
pl: Chroń przed utratą danych, złośliwym oprogramowaniem i atakami.

en: Protect global whitelist
pl: Zabezpiecz ogólną "białą listę"

en: Protect is inactive.
pl: Ochrona jest nieaktywna.

en: Protect whitelist
pl: Biała lista ochronna

en: Protect your site from spam.
pl: Chroń swoją witrynę przed spamem.

en: Protects your site from traditional and distributed brute force login attacks.
pl: Ochroń swoją stronę przed atakami typu brute force.

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Proudly powered by WordPress
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
pl: Zapewnij swoim czytelnikom możliwość przetłumaczenia witryny na preferowany język.

en: Publication Date
pl: Data publikacji

en: Publicize
pl: Publikuj

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
pl: Publikuj wpisy i strony, pisząc i wysyłając treść e-mailem za jakiegokolwiek programu pocztowego pomijając edytor w Wordpressie.

en: Published by %s
pl: Napisane przez %s

en: Purple
pl: Fioletowy

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar
pl: Umieść wykres przedstawiający statystyki odwiedzin ostatnich 48 godzin na pasku administratora

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
pl: Umieść wykres przedstawiający statystykę ostatnich 48 godzin w pasku administracyjnym.

en: RSS Feed
pl: RSS

en: RSS Links
pl: Linki RSS

en: Random Order:
pl: Kolejność losowa:

en: Reach more people and earn money with automated marketing tools.
pl: Zdobądź nowych użytkowników i zarób więcej z automatycznymi narzędziami marketingowymi.

en: Read more about Jetpack benefits
pl: Przeczytaj więcej o korzyściach z używania Jetpacka

en: Read the full announcement!
pl: Przeczytaj całe ogłoszenie!

en: Reader
pl: Czytnik

en: Real-time site backups and automatic threat resolution.
pl: Kopie zapasowe w czasie rzeczywistym i automatyczna ochrona przed zagrożeniami.

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Recommendations
pl: Rekomendacje

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
pl: Instrukcje przywracania zostały wysłane na %s. Sprawdź skrzynkę

en: Red
pl: Czerwony

en: Red Cat Badge
pl: Odznaka Czerwonego Kota

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
pl: Odśwież połączenia z %s

en: Regenerate Address
pl: Regeneruj adres

en: Regenerate Post by Email address
pl: Utwórz ponownie wpis przez e-mail

en: Regenerate address
pl: Wygeneruj ponownie adresy

en: Registered users
pl: Zarejestrowani użytkownicy

en: Related
pl: Podobne

en: Related Posts
pl: Podobne wpisy

en: Related posts
pl: Podobne wpisy

en: Relevance
pl: Najlepiej dopasowane

en: Relevance (recommended)
pl: Najlepiej dopasowane (rekomendowane)

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Phrase from being ignored
pl: Usuń frazę z listy ignorowanych

en: Remove image
pl: Usuń  obrazek

en: Remove logo
pl: Usuń logo

en: Removes spam from comments and contact forms.
pl: Usuń spam z komentarzy i formularzy kontaktowych.

en: Repeated Word
pl: Powtórzone słowo

en: Replace WordPress built-in search with Jetpack Search, an advanced search experience
pl: Zmień wbudowaną w WordPressa wyszukiwarkę na posiadającą więcej możliwości wyszukiwarkę Jetpacka

en: Replace selection with:
pl: Zastąp zaznaczenie przez:

en: Replaces the standard WordPress comment form with a new comment system that includes social media login options.
pl: Zamień domyślny formularz komentowania WordPress nowym systemem komentowania, który posiada opcje logowania przy pomocy mediów społecznościowych.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Report visibility
pl: Widoczność raportów

en: Request failed with code %s
pl: Zapytanie niepoprawne, kod %s

en: Request to %1$s returned a non-200 response code: %2$d.
pl: Zapytanie do %1$s zwróciło błąd o kodzie: %2$d.

en: Request to %1$s returned an error: (%2$d) %3$s.
pl: Zapytanie do %1$s zwróciło błąd: (%2$d) %3$s.

en: Require Two-Step Authentication
pl: Wymagaj dwuetapowego uwierzytelniania

en: Required?
pl: Wymagane?

en: Resetting Jetpack Options for %s...
pl: Resetowanie opcji Jetpacka dla %s...

en: Response was not OK:
pl: Odpowiedź nie była OK:

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywróć ten element z kosza

en: Review SEO features
pl: Przejrzyj opcje SEO

en: Right
pl: Do prawej

en: SEO Tools
pl: Narzędzia SEO

en: SEO preview tools
pl: Narzędzia podglądu SEO

en: SEO tools are not enabled for this site.
pl: Narzędzia SEO nie są włączone w tej witrynie.

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Stylesheet
pl: Zapisz arkusz stylów

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Save this field
pl: Zapisz to pole

en: Saved successfully
pl: Zapisane

en: Saving…
pl: Zapisywanie...

en: Schedule Posts
pl: Harmonogram wpisów

en: Scroll back to top
pl: Przewiń do początku

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Menu Items
pl: Przeszukaj elementy menu

en: Search Modules…
pl: Szukaj modułów...

en: Search Projects
pl: Szukaj projektu

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Search for a Jetpack feature.
pl: Szukaj funkcji Jetpacka.

en: Search our support site
pl: Przeszukaj naszą witrynę pomocy technicznej

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Second ad below post
pl: Druga reklama poniżej wpisu

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Security Scanning
pl: Skanowanie bezpieczeńśtwa

en: Select an image
pl: Wybierz obrazek

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
pl: Wybierz role/uprawnienia użytkowników, którzy będą mogli zobaczyć dokładne statystyki witryny.

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczną, osobistą platformę publikacyjną

en: Send Email
pl: Wyślij e-mail

en: Send email
pl: Wyślij E-mail

en: Send email notification when someone likes a post
pl: Wyślij powiadomienie e-mail kiedy ktoś polubi wpis

en: Send to Email Address
pl: Wyślij na adres email

en: Send us a message!
pl: Wyślij nam wiadomość

en: Sent by an unverified visitor to your site.
pl: Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

en: Sent data to WordPress.com
pl: Wyślij dane do WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
pl: Wyślij więcej danych do WordPress.com

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel kolejne tagi przecinkami

en: Set as logo
pl: Ustaw jako logo

en: Set up Jetpack
pl: Skonfiguruj Jetpacka

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings have been saved
pl: Ustawienia zostały zapisane

[ctx: Settings header]
en: Backups and security scanning
pl: Kopie bezpieczeństwa i skanowanie bezpieczeństwa

[ctx: Settings header]
en: Brute force attack protection
pl: Ochrona przed atakami brute force

[ctx: Settings header]
en: Composing
pl: Kompozycja

[ctx: Settings header]
en: Downtime monitoring
pl: Monitoring czasu niedostępności strony

[ctx: Settings header]
en: Like buttons
pl: Przyciski polubień

[ctx: Settings header]
en: Privacy Settings
pl: Ustawienia prywatności

[ctx: Settings header]
en: Sharing buttons
pl: Przyciski udostępniania

[ctx: Settings header]
en: Site stats
pl: Statystyki witryny

[ctx: Settings header]
en: Spam filtering
pl: Filtrowanie antyspamowe

[ctx: Settings header]
en: WordPress.com log in
pl: Logowanie do WordPress.com

[ctx: Settings header]
en: WordPress.com toolbar
pl: Pasek narzędzi WordPress.com

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share on Tumblr
pl: Udostępnij na Tumblr

en: Share this:
pl: Podziel się:

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Shared Post
pl: Udostępnij wpis

en: Sharing
pl: Dzielenie się

en: Sharing Buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: Sharing Label
pl: Etykieta przy dzieleniu się

en: Sharing Settings
pl: Ustawienia udostępniania

en: Sharing URL
pl: URL udostępniania

en: Sharing is off. Add services above to enable.
pl: Udostępnianie jest wyłączone. Dodaj serwisy aby uruchomić.

en: Sharing label
pl: Etykieta udostępniania

en: Shelf:
pl: Półka:

en: Shield Badge
pl: Odznaka Tarczy

[ctx: Short label appearing near a paid feature configuration block.]
en: Paid
pl: Płatne

[ctx: Short message informing user that the site is secure.]
en: Secure
pl: Bezpieczna

[ctx: Short warning message]
en: Updates needed
pl: Wymagana aktualizacja

[ctx: Short warning message about an invalid key being used for Akismet.]
en: Invalid key
pl: Nieprawidłowy klucz

[ctx: Short warning message about new threats found.]
en: Threats found!
pl: Wykryto zagrożenie!

[ctx: Shorthand for Privacy Policy.]
en: Privacy
pl: Prywatność

[ctx: Shorthand for Terms of Service.]
en: Terms
pl: Zasady

en: Show Account Links
pl: Pokaż odnośniki kont

en: Show Excerpts:
pl: Pokaż zajawki:

en: Show Faces
pl: Pokazuj twarze

en: Show Featured Image:
pl: Pokaż obrazek wyróżniający:

en: Show Owners
pl: Pokaż właścicieli

en: Show Page Posts.
pl: Pokaż stronę wpisów

en: Show Photo
pl: Pokaż obrazek

en: Show Stream
pl: Pokazuj strumień

en: Show Tag Line
pl: Pokaż linijkę tagów

en: Show a "follow blog" option in the comment form
pl: Pokaż opcję "śledź blog" w formularzu komentowania

en: Show a "follow comments" option in the comment form
pl: Pokaż opcję "śledź komentarze" w formularzu komentowania

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
pl: Pokaż opcje <em>'subskrybuj stronę'</em> w formularzu komentowania.

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
pl: Pokaż opcje <em>'subskrypcja komentarzy'</em> w formularzu komentowania

en: Show a maximum of
pl: Pokaż maksimum z

en: Show all
pl: Pokaż wszystkie

en: Show date
pl: Wyświetl datę

en: Show featured images
pl: Pokazuj obrazki wyróżniające

en: Show full posts on front page and on archive pages
pl: Pokazuj pełne wpisy na stronie głównej oraz na stronach archiwum

en: Show likes.
pl: Pokaż polubienia.

en: Show map
pl: Pokaż mapę

en: Show profile photos in the plugin.
pl: Pokaż zdjęcie profilowe we wtyczce.

en: Show related content after posts
pl: Pokaż pokrewne treści za wpisami

en: Show search box
pl: Pokaż pasek wyszukiwania

en: Show sharing buttons.
pl: Pokaż przyciski udostępniania.

en: Show thumbnails
pl: Pokaż miniaturki

en: Show top posts over
pl: Wyświetl posty z

en: Show top search terms over
pl: Pokaż najlepsze frazy wyszukiwania wg

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
pl[0]: Pokaż całkowitą liczbę subskrybentów? (%s subskrybent)
pl[1]: Pokaż całkowitą liczbę subskrybentów? (%s subskrybentów)
pl[2]: Pokaż całkowitą liczbę subskrybentów? (%s subskrybentów)

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
pl: Pokazuje odwiedzającym treści z Twojej strony poniżej wpisów. To wskazuje im dodatkowe treści do przeglądania i skłania do dalszego odkrywania strony.

en: Show your support for the Internet Defense League.
pl: Pokaż swoje wsparcie dla Ligii Obrony Internetu.

en: Show:
pl: Pokaż:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
pl: i

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
pl: lub

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
pl[0]: (Pokazuj %s postów przy każdym załadowaniu)

en: Shows your most viewed posts and pages.
pl: Wyświetla najczęściej oglądane wpisy i strony na twojej witrynie.

en: Sign Out
pl: Wyloguj się

en: Silver
pl: Srebrny

en: Similar post
pl: Podobny wpis

en: Simple Payments
pl: Proste płatności

en: Simple and concise statistics about your traffic. Jetpack collects data about pageviews, likes, comments,
    		locations, and top posts. View them in your dashboard or on WordPress.com.
pl: Proste i zwięzłe statystyki oglądalności twojej strony. Jetpack będzie zbierał dane ilości wyświetleń stron, polubień i komentarzy, lokalizacji. Dane wraz z wykresem będzie można oglądać w kokpicie albo na WordPress.com.

en: Since your milestone
pl: Od czasu kamienia milowego

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Site Name
pl: Nazwa strony

en: Site Security
pl: Zabezpieczenia witryny

en: Site Stats
pl: Statystyki witryny

en: Site connection failed!
pl: Połączenie witryny nieudane!

en: Site data correctly received.
pl: Dane witryny otrzymane poprawnie.

en: Site failed to verify: %(error)s
pl: Nieudana weryfikacja witryny: %(błąd)s

en: Site is verified
pl: Witryna jest zweryfikowana

en: Site not verified with any service.
pl: Strona nie została zweryfikowana przez żadną z usług.

en: Site successfully connected.
pl: Witryna połączona poprawnie.

en: Sitemap URL
pl: adres URL mapy witryny

en: Sitemaps
pl: Mapy strony

en: Sites
pl: Witryny

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Skip to primary content
pl: Skocz do treści głównej

en: Skip to toolbar
pl: Przejdź do paska narzędzi

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Small
pl: Mała

en: Smiley
pl: Uśmiecszki

en: Smiley face
pl: Uśmieszek

en: Social
pl: Społeczności

en: Social Icons
pl: Ikony Mediów Społecznościowych

en: Social Media Icons (Deprecated)
pl: Ikony Mediów Społecznościowych (Przestarzałe)

en: Social Menu
pl: Menu sieci społecznościowych

en: Someone likes one of my posts
pl: Ktoś polubił jeden z moich wpisów

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
pl: Ktoś próbuje zmusić Cię do umożliwienia mu dostępu do Twojej witryny. Lub jest to po prostu błąd :) W każdym razie - zamknij to okno.

en: Something Else
pl: Coś innego

en: Something happened while loading stats. Please try again later or {{a}}view your stats now on WordPress.com{{/a}}
pl: Coś się stało podczas ładowania statystyk. Spróbuj ponownie później albo {{a}}zobacz statystyki na WordPress.com{{/a}}

en: Something went wrong:
pl: Coś poszło niepoprawnie:

en: Sorry, no updating arrays at this time
pl: Przepraszamy, nie ma aktualizacji w tej chwili.

en: Sorry, nothing to report.
pl: Niestety, nie ma nic do zgłoszenia.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do włączenia tej wtyczki.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do wyłączenia tej wtyczki.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
pl: Przepraszam, ale nie masz uprawnień, aby przeglądać szkice.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
pl: Niestety, twoja przeglądarka nie jest obsługiwana. Zaktualizuj ją na browsehappy.com.

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: Sort by:
pl: Porządkuj wg:

en: Spam Protection
pl: Ochrona przed spamem

en: Spam filtering
pl: Ochrona przed spamem

en: Spam it: %s
pl: Oznacz jako spam: %s

en: Speed up your site
pl: Przyśpiesz swoją witrynę

en: Spelling
pl: Pisownia

en: Square Tiles
pl: Kwadratowe kafelki

en: Start Video After
pl: Rozpocznij Wideo Po

en: Static page:
pl: Strona statyczna:

en: Stats
pl: Statystyki

en: Style:
pl: Styl:

en: Stylesheet saved.
pl: Zapisano arkusz stylów.

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit &#187;
pl: Wyślij &#187;

en: Submit Beta feedback
pl: Wpisz i wyślij informację zwrotną

en: Submitting Comment%s
pl: Dodaje komentarz%s

en: Subscribe
pl: Zapisy

en: Subscribe Button:
pl: Przycisk subskrypcji:

en: Subscribe to %s
pl: Zasubskrybuj &bdquo;%s&rdquo;

en: Subscribe to Blog via Email
pl: Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Success Message Text:
pl: Treść wiadomości potwierdzającej udaną subskrypcję

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
pl: Brawo! Wysłaliśmy do ciebie e-mail potwierdzający subskrypcję. Prosimy o kliknięcie w link 'Potwierdź subskrypcję', aby zacząć subskrybować nowe wpisy.

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Super Badge
pl: Odznaka Super

en: Support
pl: Wsparcie

en: Switch
pl: Przełącz

en: Switch Site
pl: Przełącz witrynę

en: Tag name
pl: Nazwa tagu

en: Tagged with %s
pl: Tagi %s

en: Tags
pl: Tagi

en: Take Our Survey
pl: Wypełnij naszą ankietę

en: Take WordPress with you.
pl: Weź WordPressa ze sobą.

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Test your site’s compatibility with Jetpack.
pl: Testuj kompatybilność swojej witryny z Jetpackiem.

en: Testimonial list navigation
pl: Nawigacja listy referencji

en: Testimonial saved.
pl: Referencja zapisana.

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Testimonials list
pl: Lista referencji

en: Testing connection for %s
pl: Test połączenia dla %s

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
pl: Testowanie zgodności strony z Jetpack...

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Image Links
pl: Odnośniki tekstowe i obrazkowe

en: Text Link
pl: Odnośnik tekstowy

en: Text List
pl: listę tekstową

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: That connection has been removed.
pl: Połączenie zostało usunięte.

en: The Big Day
pl: Wielki dzień

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
pl: Usługa Blip.tv została wyłączona 20 sierpnia 2015.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
pl: URL blogu nie jest ustawiony poprawnie w widgecie.

en: The ID of this site does not exist.
pl: Witryna o tym identyfikatorze nie istnieje.

en: The Jetpack Version is %s
pl: Jetpack w wersji %s

en: The Plugin is already active.
pl: Ta wtyczka jest już włączona.

en: The WP.com user ID of the connected user
pl: identyfikator (ID) podłączonego użytkownika WP.com

en: The WP.com user email of the connected user
pl: E-mail na WP.com połączonego użytkownika

en: The WP.com username of the connected user
pl: Login do WP.com podłączonego użytkownika

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
pl: W WordPressie dla Androida była duża aktualizacja wyglądu

en: The WordPress.com blog_id is %d
pl: WordPress.com blog_id to %d

en: The big day is here.
pl: Nadszedł wielki dzień.

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
pl: Zadanie crom o nazwie `%s` zostało usunięte z zaplanowanych.

en: The cron named `%s` was scheduled.
pl: Zadanie crom o nazwie `%s` zostało zaplanowane.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
pl: Najprostsza metoda na dodanie filmu/wideo bez oznaczeń marki na twoją stronę. Otrzymasz statystyki oglądalności filmu. Umieszczanie i wyświetlanie jest łatwe i dostosowane do małych ekranów (responsywne).

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
pl: E- mail jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić i spróbować ponownie.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
pl: Ustawienia uprawnień do plików na tym hoście uniemożliwiają edytowanie plików.

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
pl: Strona główna

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
pl: Obraz pomaga zbierać statystyki i <strong>sprawia, że ​​świat jest lepszy</strong>, ale nadal powinien działać w przypadku ukrycia

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
pl: Obrazek pomaga zbierać dane do statystyk ale powinien być ukryty.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
pl[0]: Niepowodzenie aktywacji %s modułu.
pl[1]: Niepowodzenie aktywacji %s modułów.
pl[2]: Niepowodzenie aktywacji %s modułów.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
pl[0]: Moduł %s został aktywowany.
pl[1]: %s moduły zostały aktywowane.
pl[2]: %s modułów zostało aktywowanych.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
pl[0]: Stara wersja została dezaktywowana i może zostać usunięta z twojej witryny.
pl[1]: Stare wersje zostały dezaktywowane i mogą zostać usunięte z twojej witryny.
pl[2]: Stare wersje zostały dezaktywowane i mogą zostać usunięte z twojej witryny.

en: The plugin is already installed
pl: Ta wtyczka jest już zainstalowana

en: The publicize module is not active.
pl: Moduł publikowania nie jest włączony.

en: The publicize module is not loaded.
pl: Moduł publikowania nie został wczytany.

en: The recovery token is not valid for this user.
pl: Token odzyskiwania nie jest prawidłowy dla tego użytkownika.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
pl: Wybrany moduł Jetpacka nie mógł być włączony.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
pl: Wybrany moduł Jetpacka nie mógł zostać wyłączony..

en: The requested Jetpack module is inactive.
pl: Wybrany moduł Jetpacka nie jest aktywny.

en: The requested Jetpack module is not active.
pl: Wymagany moduł Jetpacka jest nieaktywny.

en: The requested Jetpack module is not supported by your plan.
pl: Żądany moduł Jetpack nie jest dostępny w Twoim pakiecie.

en: The requested Jetpack module was activated.
pl: Wybrany moduł Jetpacka został włączony.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
pl: Wybrany moduł Jetpacka jest już wyłączony.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
pl: Wybrany moduł Jetpacka został wyłączony.

en: The requested Jetpack module was not found.
pl: Wybrany moduł Jetpacka nie został znaleziony.

en: The requested widget was not found.
pl: Wymagany widget nie został znaleziony.

en: The required "local_user" parameter is missing.
pl: Brakuje parametru "lokal_user".

en: The required "nonce" parameter is missing.
pl: Brakuje parametru "nonce".

en: The roles property must be a string or an array.
pl: Rola użytkownika musi być ciągiem znaków lub tablicą.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
pl: Ustawienia Polecanych Treści zostały  <a href="%s">przeniesione do Wygląd &rarr; Dostosuj</a>

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
pl: Wyniki testu oraz kilka innych przydatnych informacji zostaną wysłane do zespołu wsparcia. Będziesz mieć możliwość <a href="#">przeglądania/modyfikacji</a> tych danych.

en: The theme is already installed
pl: Motyw jest już zainstalowany.

en: The user is already connected
pl: Użytkownik jest już połączony

en: Theme
pl: Tematy

en: Theme enhancements
pl: Ulepszenia motywu

en: Theme is empty.
pl: Motyw jest pusty.

en: Theme support required.
pl: Wymagane wsparcie ze strony motywu.

en: Theme: %1$s.
pl: Motyw: %1$s.

en: Themes
pl: Motywy

en: There are no photos to display. Make sure your Flickr feed URL is correct, and that your pictures are publicly accessible.
pl: Nie ma tu żadnych zdjęć do wyświetlenia. Upewnij się, że twój adres URL feeda Flickr jest poprawny i twoje obrazki są publicznie dostępne.

en: There are unsaved settings in this tab that will be lost if you leave it. Proceed?
pl: Są pewne niezapisane ustawienia na tej karcie, które zostaną utracone jeśli opuścisz ją. Kontynuować?

en: There is no cron named %s.
pl: Nie ma zadania cron o nazwie %s.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Nie ma zajawki ponieważ to jest wpis zabezpieczony.

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
pl: Wystąpił problem podczas łączenia z %s. Odłącz się i spróbuj ponownie.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia twojego użytkownika. Proszę skontaktować się z administratorem witryny.

en: There was an error deactivating your plugin
pl: Wystąpił błąd podczas dezaktywowania wtyczki

en: There was an error disconnecting Jetpack. Error: %(error)s
pl: Wystąpił błąd podczas odłączania Jetpacka. Błąd: %(error)s

en: There was an error installing WooCommerce Services.
pl: Wystąpił błąd.podczas instalacji usług WooCommerce.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
pl: Wystąpił błąd podczas logowania przez WordPress.com, proszę spróbować ponownie lub zalogować się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.

en: There was an error updating your plugin
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji wtyczki

en: There was an error updating your theme
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji motywu

en: There was an error when subscribing. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas subskrypcji. Proszę spróbować ponownie.

en: There was an issue validating this request.
pl: Wystąpił błąd przy sprawdzaniu poprawności tego zapytania.

en: There was an unspecified error registering the site
pl: Wystąpił nieokreślony błąd rejestracji witryny

en: There's a problem with your Antispam API key. {{a}}Learn more{{/a}}.
pl: Wystąpił problem z twoim kluczem Antispam. {{a}}Dowiedz się więcej{{/a}}.

en: These are the latest posts in %s.
pl: To są najnowsze wpisy %s.

en: These settings affect all sites on the network.
pl: Ustawienia te dotyczą wszystkich stron w sieci.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
pl: Te opcje zmieniają wysyłanie maili z Twojego bloga do jego subskrybentów.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
pl: (wymagane)

en: This connection is working correctly.
pl: To połączenie działa poprawnie.

en: This feature has been disabled by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
pl: Ta opcja została wyłączona przez administratora. {{link}}Dowiedz się więcej{{/link}}.

en: This feature has been enabled by a site administrator. {{link}}Learn more{{/link}}.
pl: Ta opcja została włączona przez administratora. {{link}}Dowiedz się więcej{{/link}}.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
pl[0]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcie</a>.
pl[1]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcia</a>.
pl[2]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: This is where PayPal will send your money. To claim a payment, you'll need a <a href="%s" %s>PayPal account</a> connected to a bank account.
pl: To tutaj PayPal wyśle ​​twoje pieniądze. Aby odebrać płatność, potrzebujesz <a href="%s" %s>Konta PayPal</a> połączonego z kontem bankowym.

en: This module has no configuration options
pl: Ten moduł nie ma konfigurowanych opcji

en: This post has been shared!
pl: Ten wpis został udostępniony!

en: This post is password protected.
pl: Ta pozycja jest zabezpieczona hasłem.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wprowadź hasło, aby zobaczyć komentarze do niego.

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
pl: Profil nie jest aktualnie połączony z Profilem WordPress.com.

en: This site has no plugins.
pl: Ta strona nie ma zainstalowanych żadnych wtyczek.

en: This site is not connected to WordPress.com. Please ask the site administrator to connect.
pl: Ta witryna nie jest podłączona z WordPress.com. Poproś administratora witryny, aby ją podłączył.

en: This site was successfully disconnected.
pl: Witryna została pomyślnie odłączona.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
pl: Pokaz slajdów nie mógł się rozpocząć. Proszę spróbować odświeżyć stronę albo obejrzeć ją w innej przeglądarce internetowej.

en: This slideshow requires JavaScript.
pl: Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

en: This theme does not exist
pl: Ten motyw nie istnieje

en: This video is intended for mature audiences.
pl: Ten film jest przeznaczony dla dorosłych odbiorców.

en: This video requires <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
pl: Ten film wymaga <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> do odtworzenia.

en: This widget adds a payment button of your choice to your sidebar. To create or edit the payment buttons themselves, <a href="%s">use the Customizer</a>.
pl: Ten widget dodaje przycisk płatności do wyboru na pasku bocznym . Aby samodzielnie tworzyć lub edytować przyciski płatności,<a href="%s">użyj Customizera</a>.

en: This will reset all Jetpack options, are you sure?
pl: To zresetuje wszystkie ustawienia Jetpacka, czy na pewno to zrobić?

en: Three great reasons to go Pro
pl: Trzy ważne powody, aby przejść na wersję Pro

en: Thumbnail
pl: miniatury

en: Thumbnail Grid
pl: Siatka miniaturek

en: Tiled Columns
pl: Kaflowe Kolumny

en: Tiled Galleries
pl: Kafelkowe galerie

en: Tiled Mosaic
pl: Kafelkowa mozaika

en: Tiles
pl: Kafelki

en: Time
pl: Godzina

en: Time Unit
pl: Jednostka czasu

en: Time:
pl: Czas:

en: Timeline Theme:
pl: Motyw Osi Czasu:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title (optional):
pl: Tytuł (opcjonalnie):

en: Title will appear on the first frame of your video
pl: Tytuł wyświetli się na pierwszej klatce filmu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
pl: Zobacz całą historię

en: Top Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

en: Top Posts &amp; Pages
pl: Najbardziej popularne pozycje &amp; Strony

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
pl: Najlepsze Wpisy &amp; Strony według odwiedzin są kalkulowane do statystyk w odstępach 24 do 48 godzin. Trochę to trwa, zanim się zmienią.

en: Top Searches
pl: Najczęściej szukane

en: Top of each page
pl: Na górze każdej strony

en: Total malicious attacks blocked on your site.
pl: Wszystkie zablokowane ataki na witrynę

en: Track your growth
pl: Monitoruj swój rozwój

en: Translate
pl: Tłumacz

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Transparent Background
pl: Przeźroczyste Tło

en: Trash
pl: Kosz

en: Trash it: %s
pl: Przenieś do kosza: %s

en: Trouble with Jetpack?
pl: Problemy z Jetpack?

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
pl: Włącz obsługę JavaScript aby odblokować pełny potencjał Jetpacka.

en: Twitter Site Tag
pl: Tag witryny na Twitterze

en: Twitter Timeline
pl: Oś czasu Twitter'a

en: Twitter Username:
pl: Nazwa użytkownika Twittera:

en: Two great reasons to go Pro
pl: Dwa ważne powody, aby przejść na wersję Pro

en: Type
pl: Typ

en: Type of Widget
pl: Typ Widgetu

en: Type of gallery.
pl: Rodzaj galerii.

en: Types
pl: Typy

en: Types of pages to display:
pl: Typy stron do wyświetlenia:

en: URL
pl: Adres URL

en: Unable to build the connect URL.  Please reload the page and try again.
pl: Nie można nawiązać połączenia z adresem URL. Proszę odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
pl: Nie można utworzyć wpisu przez e-mail. Spróbuj ponownie później.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
pl: Nie można usunąć wpisu przez e-mail. Spróbuj ponownie później.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
pl: Nie można było wyłączyć twojego adresu "Wpis na E-mail". Proszę spróbować ponownie.

en: Unable to list plugins.
pl: Nie można wyświetlić listy wtyczek.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
pl: Nie można ponownie utworzyć wpisu przez e-mail. Spróbuj ponownie później.

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unexpected response
pl: Niespodziewana odpowiedź

en: Unlimited high-speed video hosting
pl: Nielimitowany i bardzo szybki hosting wideo

en: Unlimited, high-speed image hosting
pl: Nielimitowany i bardzo szybki hosting obrazków

en: Unlink me from WordPress.com
pl: Odłącz od WordPress.com

en: Unlinked from WordPress.com.
pl: Odłączony od WordPress.com

en: Unlinking from WordPress.com
pl: Odłącz od WordPress.com

en: Until your milestone
pl: Do czasu kamienia milowego

en: Untitled Post
pl: Wpis bez tytułu

en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Update Form
pl: Zaktualizuj formularz

en: Update Menu Item Label
pl: Zmień etykietę pozycji menu

en: Update Menu Section
pl: Aktualizuj sekcję menu

en: Update Project Type
pl: Zaktualizuj typ projektu

en: Update WordPress to unlock Jetpack's full potential!
pl: Zaktualizuj WordPressa aby odblokować pełny potencjał Jetpacka.

en: Update your browser to unlock Jetpack's full potential!
pl: Zaktualizuj swoją przeglądarkę internetową aby odblokować pełny potencjał Jetpacka.

en: Updated privacy settings.
pl: Zaktualizowano ustawienia prywatności.

en: Updated settings.
pl: Zapisano ustawienia.

en: Updated settings. Refreshing page…
pl: Zaktualizowano ustawienia. Odświeżanie strony...

en: Updating Post by Email address…
pl: Uaktualnianie wpisów przez e-mail...

en: Updating privacy settings…
pl: Aktualizacja ustawień prywatności...

en: Updating settings…
pl: Uaktualnianie ustawień...

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: Upload Videos Now
pl: Wgraj film teraz

en: Uploaded by %s
pl: Przesłane przez %s

en: Uploading...
pl: Przesyłanie...

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
pl: Użyj Google Analytics z nieskończonym przewijaniem

en: Use Markdown for comments.
pl: Użyj Markdown w komentarzach.

en: Use Markdown for posts and pages.
pl: Użyj Markdown dla wpisów i stron.

en: Use a valid email address.
pl: Użyj prawidłowego adresu e-mail.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
pl: Do sprawdzania pisowni wpisów i stron używaj automatycznie wykrytego języka

en: Use excerpts instead of full posts on front page and archive pages
pl: Pokazuj zajawkę zamiast pełnych wpisów na stronie głównej i w archiwach

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
pl: Używaj tylko otwartoźródłowych kodeków (może obniżyć wydajność)

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
pl: Użyj klawisza <kbd>TAB</kbd> na swojej klawiaturze aby poruszać się między kolumnami i klawisza <kbd>ENTER</kbd> lub <kbd>RETURN</kbd> aby zapisać wiersz i przejść do następnego.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
pl: Użyj wtyczki Stron Facebooka, aby połączyć odwiedzających z twoją stroną na Facebooku

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
pl: Ukryj

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
pl: Pokaż

en: User %s could not be disconnected. Are you sure they're connected currently?
pl: Użytkownik %s nie może być odłączony. Czy jesteś pewien że jest obecnie połączony?

en: User has been successfully disconnected.
pl: Użytkownik został skutecznie odłączony..

en: User not found
pl: Użytkownik nie znaleziony

en: Valid user is required.
pl: Wymagany jest poprawny użytkownik.

en: Value
pl: Wartość

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
pl: VaultPress jest aktywny i niedługo zacznie wykonywać kopie zapasowe twojej witryny.

en: Verify with Google
pl: Sprawdź z Google

en: Verify your site ownership with services like Google, Bing, Pinterest, and Yandex. This gives you access to
    		advanced features on these services and get verification badges.
pl: Zweryfikuj własność swojej strony z serwisem Google, Bing i Pinterest. To da możliwość dostępu do
    		zaawansowanych funkcji tych serwisów i pobierze znak weryfikacji .

en: Verifying...
pl: Weryfikowanie&hellip;

en: Version.
pl: Wersja.

en: Video Hosting
pl: Hosting Wideo

en: Video ID
pl: Identyfikator filmu

en: Video URL
pl: Adres URL Filmu

en: Video Width
pl: Szerokość filmu

en: Video on %s
pl: Film na %s

en: Video post by %s.
pl: Wpisy film według %s.

en: Video post.
pl: Wpis film.

en: View
pl: Widok

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
pl: Zobacz profil %1$s&#8217; na %2$s

en: View All
pl: Zobacz wszystkie

en: View Full Profile &rarr;
pl: Zobacz pełny profil &rarr;

en: View Full Site
pl: Pokaż pełną strony

en: View Menu Item
pl: Pokaż pozycje menu

en: View Menu Item Label
pl: Zobacz etykiety pozycji menu

en: View Mobile Site
pl: Wyświetl wersję na urządzenia przenośne

en: View Project
pl: Pokaż projekt

en: View Site
pl: Zobacz witrynę

en: View Site Stats without JavaScript
pl: Zobacz statystyki strony bez Javascript

en: View all Jetpack plans
pl: Zobacz wszystkie plany Jetpacka

en: View all posts by %s
pl: Wyświetl wszystkie wpisy według %s

en: View available icons
pl: Pokaż dostępne ikony

en: View complete profile
pl: Zobacz pełny profil

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
pl: Zobacz w pełnym rozmiarze <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
pl: Zobacz na Instagram

en: View post
pl: Zobacz wpis

en: View project
pl: Zobacz projekt

en: View stats for this post in WordPress.com
pl: Zobacz statystyki tego postu w serwisie WordPress.com

en: View stats on WordPress.com right now
pl: Zobacz statystyki na WordPress.com już teraz

en: View your earnings
pl: Zobacz swoje zarobki

en: View your security dashboard
pl: Zobacz swój kokpit bezpieczeństwa

en: View your spam stats
pl: Pokaż statystyki spamu

en: View:
pl: Zobacz:

en: Views
pl: Wyświetlenia

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
pl: Widok z ostatnich 48 godzin. Kliknij po więcej statystyk swojej strony.

en: Views today
pl: Wyświetleń dzisiaj

en: Views where buttons are shown
pl: Widoki w których pokazywane są przyciski

en: Views: %(numberOfViews)s
pl: Wyświetleń: %(numberOfViews)

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
pl: Zobacz swoje <a href="%s">Statystyki strony</a>.

en: Visit the post for more.
pl: Odwiedź wpis aby zdobyć więcej informacji.

en: Visitors can share your posts with Twitter, Facebook, Reddit, Digg, LinkedIn, Google+, print,
    		and email. You can configure services to appear as icons, text, or both and some services like Twitter
    		have additional options.
pl: Odwiedzający mogą promować twoje posty na Twitterze, Facebooku, Reddit, Digg, Linkedinie, Google+, oraz drukować i wysyłać e-mailem. Możesz konfigurować widoczność poszczególnych ikon, tekstów lub obu. Niektóre usługi np. Twittera posiadają dodatkowe opcje.

en: Visitors must provide consent by clicking the dismiss button when Jetpack Ads is turned on.
pl: Odwiedzający muszą wyrazić zgodę klikając przycisk ukryj, gdy Reklamy Jetpacka są włączone.

en: Was not able to disconnect the site.  Please try again.
pl: Nie można odłączyć witryny. Proszę spróbować ponownie.

en: Was not able to unlink the user.  Please try again.
pl: Nie udało się odłączyć użytkownika. Proszę spróbować ponownie.

en: We are making sure your site stays free of security threats. You will be notified if we find one.
pl: Dbamy o to, aby Twoja witryna była wolna od zagrożeń bezpieczeństwa. Otrzymasz powiadomienie, jeśli jakieś znajdziemy.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
pl: Nie możemy znaleźć twojego konta. Jeśli masz już konto, upewnij się, że jest połączone z WordPress.com.

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
pl: Mamy aplikacje na <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) oraz Androida</a>!

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
pl: Chcemy mieć pewność, że płatności dotrą do Ciebie, dlatego dodaj adres e-mail.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
pl: Nie udało nam się pobrać twoich statystyk. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: We're here to help
pl: Chętnie ci pomożemy

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website Verification Services
pl: Weryfikacja strony w serwisie

en: Week of %(date)s
pl: Tydzień z %(date)s

en: Weeks
pl: Tygodnie

en: Welcome to %s.
pl: Witamy %s.

en: Welcome to Jetpack
pl: Witamy w Jetpacku

en: Welcome to {{s}}Jetpack %(jetpack_version)s{{/s}}!
pl: Witamy w {{s}}Jetpacku %(jetpack_version)s{{/s}}!

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
pl: To było łatwe. Teraz możesz zarządzać wszystkimi witrynami w jednym miejscu na WordPress.com

en: What do you need help with?
pl: Z czym potrzebujesz pomocy?

en: What size photos would you like to display?
pl: Jakiego rozmiaru zdjęcia chciałbyś wyświetlać?

en: What would you like to see on your Jetpack Dashboard?
pl: Co chciałbyś zobaczyć w kokpicie Jetpacka?

en: What's a Gravatar?
pl: Czym jest Gravatar?

en: When
pl: Kiedy

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
pl: W której kampanii Internet Defense League chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć?

en: Which badge would you like to display?
pl: Którą odznakę chcesz wyświetlić?

en: White
pl: Biały

en: Whitelist is empty.
pl: Biała lista jest pusta.

en: Whitelist saved.
pl: Biała lista zapisana.

en: Whitelisted IP addresses
pl: Biała lista adresów IP

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
pl: jest

en: Widget title:
pl: Nazwa widgetu:

en: Width
pl: Szerokość

en: Width in pixels
pl: Szerokość w pikselach

en: Width in pixels:
pl: Szerokość w pikselach:

en: With 1 comment | With %s comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: %s komentarze
pl[2]: %s komentarzy

en: WordPress reports no SSL support
pl: WordPress informuje o braku obsługi SSL

en: WordPress.com Likes are
pl: Polubienia WordPress.com są

en: WordPress.com Likes are:
pl: WordPress.com Likes są:

en: WordPress.com Terms of Service
pl: Warunki świadczenia usług WordPress.com

en: Would you tell us why? Just {{a}}answering two simple questions{{/a}} would help us improve Jetpack.
pl: Czy powiesz nam dlaczego? {{a}}Odpowiedź na dwa proste pytania{{/a}} pomoże nam ulepszyć Jetpack.

en: Write
pl: Napisz

en: Write a Comment...
pl: Napisz komentarz...

en: Writing tools available to you will be shown here when an administrator enables them.
pl: W tym miejscu pojawią się dodatkowe narzędzia pisania po włączeniu ich przez administratora.

en: XML Sitemap
pl: Mapa strony XML

en: Year
pl: Rok

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwa: %s

en: Yearly archives
pl: Archiwa roczne

en: Yes
pl: Tak

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
pl: Już masz konto w tej witrynie. Proszę <a href="%1$s">zalogować się</a> za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła a następnie podłączyć się do WordPress.com

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
pl: Wszystko zrobione! Twoja strona może być teraz zarządzane na <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are currently running a development version of Jetpack.
pl: Korzystasz obecnie z niestabilnej (rozwojowej) wersji Jetpacka.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
pl: Obecnie używasz deweloperskiej wersji Jetpacka. <a href="%s" target="_blank">Prześlij swoje uwagi</a>

en: You are not allowed to manage this item.
pl: Nie masz uprawnień, by tym zarządzać.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do przeniesienia tego elementu z kosza w inne miejsce.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do przeniesienia tego elementu do kosza.

en: You are not allowed to switch to this theme
pl: Nie masz uprawnień do zmiany tego motywu

en: You are required to specify a theme to update.
pl: Musisz określić motyw do zaktualizowania.

en: You are the Jetpack owner.
pl: Jetpack należy do ciebie.

en: You are using an outdated version of WordPress
pl: Używasz nieaktualnej wersji WordPressa

en: You are using an unsupported browser version.
pl: Korzystasz z niewspieranej przeglądarki internetowej.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
pl: Możesz włączyć lub wyłączyć indywidualne moduły Jetpacka pasujące dla twoich potrzeb.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
pl: Możesz dodać następujące zmienne do adresu udostępniania usługom:

en: You can place additional ads using the Ad widget. {{link}}Try it out!{{/link}}
pl: Możesz dodać dodatkowe reklamy używając widżetu Reklama. {{link}}Wypróbuj to już teraz!{{/link}}

en: You can see all comments on this post here:
pl: Możesz zobaczyć wszystkie komentarze do tego wpisu tutaj:

en: You can see the information about security scanning in the "At a Glance" section.
pl: Możesz zobaczyć informacje o skanowaniu bezpieczeństwa w sekcji "W skrócie".

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
pl: Nie możesz usunąć wtyczki jeśli jest aktywna w głównej witrynie.

en: You cannot disconnect, without having first connected.
pl: Nie można odłączyć, gdy wcześniej nie było połączone.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień, by wejść na tę stronę.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
pl: Nie posiadasz odpowiedniego poziomu uprawnień aby przeprowadzić tą akcję. Proszę skontaktować się z administratorem twojej witryny jeśli uważasz że to jest błąd.

en: You have JavaScript disabled
pl: Masz wyłączoną obsługę JavaScript

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
pl: Jesteś już subskrybentem tej witryny. Proszę, sprawdź swoją skrzynkę e-mail. <br /> Możesz zarządzać swoją subskrypcją na <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: You have shared this post with %s
pl: Udostępniłeś ten wpis na %s

en: You have successfully disconnected Jetpack
pl: Pomyślnie odłączono Jetpack

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
pl: Musisz być <a href="%s">zalogowany</a> by dodać komentarz.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
pl: Musisz połączyć twoją wtyczkę Jetpack z WordPress.com, żeby użyć tej funkcji.

en: You must specify a Comment ID
pl: Musisz podać identyfikator komentarza

en: You must specify a Post ID
pl: Musisz podać ID wpisu

en: You must specify a User ID
pl: Musisz podać identyfikator użytkownika

en: You must specify a valid blog URL!
pl: Należy podać poprawny adres URL bloga!

en: You must specify a whitelisted option_name
pl: Należy określić białą listę nazw opcji (option_name)

en: You must specify an option name
pl: Musisz podać nazwę opcji

en: You must specify an option_name
pl: Należy podać nazwę opcji (option_name)

en: You must specify an option_value
pl: Należy podać wartość opcji (option_value)

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
pl: Musisz podać nazwę zadania cron, aby dodać je do zaplanowanych.

en: You need to register for VaultPress.
pl: Musisz się zarejestrować w VaultPress.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
pl: Musisz zarejestrować swój Jetpack zanim będziesz mógł go połączyć.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
pl: Musisz wybrać co pokazywać w <a href="%s">Widgecie Profilu Gravatara</a>.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
pl: Musisz pozostać zalogowany do twojego bloga WordPress w czasie gdy autoryzujesz Jetpack.

en: You successfully logged out.
pl: Wylogowałeś się!

en: You're fueled up and ready to go, Jetpack is now active.
pl: Masz już wartościowe narzędzia i jesteś gotowy aby działać. Jetpack jest teraz włączony.

en: You're fueled up and ready to go.
pl: Masz już wartościowe narzędzia i jesteś gotowy aby działać.

en: Your API key
pl: Twój klucz API

en: Your API key is invalid
pl: Twój klucz API jest nieprawidłowy

en: Your Antispam key is valid.
pl: Twój klucz antyspamowy jest poprawny.

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
pl: Twoje IP (%1$s) zostało oznaczone z powodu potencjalnego naruszenia bezpieczeństwa.

en: Your Jetpack is already connected.
pl: Twój Jetpack jest teraz podłączony.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
pl: Twoje ustawienia Jetpacka wyglądają dobrze!

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your Plan
pl: Twój plan

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
pl: Strona statystyk działa lepiej z włączonym Javascript.

en: Your answer was incorrect, please try again.
pl: Odpowiedź nieprawidłowa, spróbuj ponownie

en: Your blog does not currently have any published posts.
pl: W dzienniku tym nic jeszcze nie zostało zamieszczone.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your comment is in moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

en: Your comment was approved.
pl: Twój komentarz został dodany.

en: Your current IP: %(ip)s
pl: Twoje obecne IP: %(ip)s

en: Your current IP: %s
pl: Twój obecny numer IP: %s

en: Your email
pl: Twój adres e-mail

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
pl: Twój główny blog nie jest połączony z WordPress.com. Połącz go proszę, żeby uzyskać klucz API.

en: Your paid plan gives you access to prioritized Jetpack support.
pl: Twój płatny plan Jetpacka daje ci dostęp do priorytetowego wsparcia technicznego.

en: Your server is misconfigured, which means that Jetpack Protect is unable to effectively protect your site.
pl: Twój serwer jest źle skonfigurowany, przez co Ochrona Jetpacka nie może efektywnie chronić twojej witryny.

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
pl: Twoja witryna nie mogła połączyć się z WordPress.com poprzez HTTPS. Powodów może być wiele, łącznie z wadliwymi certyfikatami SSL, źle skonfigurowanymi lub brakującymi bibliotekami SSL, lub problemami z siecią.

en: Your site is being backed up in real-time.
pl: Kopa zapasowa twojej witryny jest tworzona w czasie rzeczywistym.

en: Your site is connected to WordPress.com.
pl: Twoja witryna jest połączona z WordPress.com.

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
pl: Twoja witryna znajduje się w trybie rozwojowym, dlatego nie można jej połączyć z WordPress.com.

en: Your site is not protected from spam.
pl: Twoja witryna nie jest zabezpieczona przed spamem.

en: Your site is on Development Mode
pl: Twoja witryna jest w fazie rozwojowej

en: Your site is protected from spam.
pl: Twoja witryna jest chroniona przed spamem.

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
pl: Twoja strona została zweryfikowana przez %1$s i %2$s.

en: Your site is verified with %s.
pl: Twoja strona została zweryfikowana przez %s.

en: Your site is verified with Google
pl: Twoja witryna jest zweryfikowana z Google

en: Your site needs an Antispam key.
pl: Twoja strona potrzebuje klucza Antispam.

en: Your site was successfully backed-up %s ago.
pl: Kopia zapasowa twojej witryny została utworzona %s temu.

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
pl: Twoi użytkownicy będą mogli logować się do strony za pomocą konta Wordpress.com. Funkcja dodaje dwuetapową autoryzację, która poprawia bezpieczeństwo logowania na Twojej stronie.

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
pl: [%1$s] Komentarz: "%2$s"

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
pl: opcja

[ctx: action]
en: Consent expires after
pl: Zgoda wygasa po

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
pl: Dostosuj

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
pl: Zarządzaj

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
pl: Personalizuj

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
pl: Dodaj

en: after the user clicks the dismiss button
pl: po kliknięciu przez użytkownika przycisku ANULUJ

en: after the user scrolls the page
pl: po tym jak użytkownik przewinie stronę

en: after this amount of time
pl: po pewnym czasie

[ctx: as sharing source]
en: Email
pl: E-mail

en: contact form
pl: formularz kontaktowy

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: edit
pl: Edytuj

en: edit text
pl: edytuj tekst

en: go back
pl: wróć

en: iCalendar Feed URL:
pl: adres URL iCalendar:

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
pl: W "%s"

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
pl: Miesiąc

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
pl: Rok

en: month
pl: miesiąc

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
pl: Do przeczytania

[ctx: next-saturday]
en: Image navigation
pl: Nawigacja obrazkowa

[ctx: noun]
en: Comment
pl: Komentarz

en: or
pl: lub

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
pl: Przeczytane

en: pixels
pl: pikseli

[ctx: recipe]
en: Source
pl: Źródło

en: seconds
pl: sekundy

[ctx: share to]
en: Email
pl: E-mail

[ctx: share to]
en: Press This
pl: Opublikuj to

[ctx: share to]
en: Print
pl: Drukuj

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
pl: Dowiedz się więcej o %s

en: the past day
pl: poprzedniego dnia

en: the past month
pl: miniony miesiąc

en: the past quarter
pl: zeszły kwartał

en: the past week
pl: zeszły tydzień

en: the past year
pl: zeszły rok

en: this video
pl: ten film

en: user email is required
pl: wymagany adres e-mail użytkownika

en: user login is required
pl: wymagany login użytkownika

[ctx: verb]
en: Copy
pl: Kopiuj

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
pl: Obejrzyj: %s

en: week
pl: tydzień

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
pl: Spamowe komentarze zablokowane przez Aksimet.

en: {{a}}Activate Site Stats{{/a}} to see detailed stats, likes, followers, subscribers, and more! {{a1}}Learn More{{/a1}}
pl: {{a}}Aktywuj statystyki strony{{/a}} aby zobaczyć szczegółowe statystyki, polubień, śledzących, subskrybentów i innych!, {{a1}}Zobacz więcej{{/a1}}

en: {{a}}Activate{{/a}} to replace the WordPress built-in search with Jetpack Search, an advanced search experience.
pl: {{a}}Włącz{{/a}}, aby zamienić wbudowaną w WordPressa wyszukiwarkę na posiadającą więcej możliwości wyszukiwarkę Jetpacka.

en: {{a}}Contact Support{{/a}}
pl: {{a}}Kontakt z pomocą techniczną{{/a}}

en: {{a}}Manage Likes visibility from the Sharing Module Settings{{/a}}
pl: {{a}}Zarządzaj widocznością polubień z Modułu Udostępniania{{/a}}

en: {{a}}Turn on plugin autoupdates{{/a}}
pl: {{a}}Włącz automatyczne aktualizowanie wtyczek{{/a}}

en: {{a}}View backup details{{/a}}.
pl: {{a}}Zobacz szczegóły kopii zapasowych{{/a}}.

en: {{a}}View details{{/a}}
pl: {{a}}Zobacz szczegóły{{/a}}

en: {{a}}View your site's activity{{/a}} in a single feed.
pl: {{a}}Zobacz aktywność swojej witryny{{/a}} w jednym pliku danych.

en: {{button}}View detailed stats{{/button}}
pl: {{button}}Zobacz szczegółowe statystyki{{/button}}

en: {{button}}View more stats on WordPress.com {{/button}}
pl: {{button}}Zobacz bardziej szczegółowe statystyki na WordPress.com {{/button}}

en: {{link}}Configure your %(module_slug)s Settings {{/link}}
pl: {{link}}Konfiguruj ustawienia %(module_slug)modułu {{/link}}

en: {{li}}The jetpack_development_mode filter is active{{/li}}
pl: {{li}}Filtr jetpack_development_mode jest aktywny{{/li}}

en: {{li}}Your site URL lacks a dot (e.g. http://localhost){{/li}}
pl: {{li}}W adresie twojej witryny brakuje kropki (np. http://localhost){{/li}}
